AONE Cyto-X Pulse, 1200 g

AONE Cyto-X Pulse, 1200 g
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Aone
Cena:49 €

AONE Cyto-X Pulse 1200g je OBĽÚBENÝ PREDTRÉNINGOVÝ NITRIC OXIDE PRODUKT ŠTEFANA HAVLÍKA, ABSOLÚTNEHO MAJSTRA SVETA. Masívna sila svalov, extrémne napumpovanie, maximálna kapacita, okamžitá regenerácia svalovej hmoty, plná psychická koncentrácia a pozornosť od začiatku do konca tréningu. Vďaka nemu môžete pracovať na každom tréningu tak tvrdo a intenzívne ako je to len možné. Čo obsahuje Cyto-X Pulse? Výhody užívania Cyto-X Pulse zvýšenie svalovej energie a intenzity tréningu maximalizuje produkciu ATP na všetkých úrovniach hlbšia penetrácia buniek kreatínom ako pri konvenčných prípravkoc nasycuje bunky živinami zvyšuje silu a výbušnosť zvyšuje energiu, silu, vytrvalosť a koordináciu žiadne zadržiavanie vody, nadúvanie, hnačka, svalové kŕče znižuje tvorbu kyseliny mliečnej (tzv. pálenie svalov) zvyšuje hladinu oxidu dusnatého (NO) pre masívne napumpovanie počas tréningu svaly plnšie, väčšie a tvrdšie zvyšuje úroveň rastového hormónu (hGH) a testosterónu počas cvičenia optimalizuje nervovosvalovú koncentráciu UPOZORNENIE Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.


 • Aone Pep Up Hypodrink, 1000 ml raspberry
  Aone Pep Up Hypodrink, 1000 ml raspberry

  Koncentrát pre prípravu hypotonického nápoja s obsahom vitamínov, minerálov a stopových prvkov...

  11 €
 • Aone Curcuma Tabs, 150 tbl
  Aone Curcuma Tabs, 150 tbl

  Pridanie kurkumínu ako výživového doplnku napomáha vytvoriť zmes bohatú na antioxidanty, ktorá nie len že podporuje pohyblivosť kĺbov, ale má taktiež neuroprotektívny účinok..

  39.9 €
 • Aone Boswellia Caps, 120 kps
  Aone Boswellia Caps, 120 kps

  Kapsule Boswellia predstavujú účinnú kombináciu bylín s výrazným protizápalovým účinkom. Sú jedným z najúčinnejších doplnkov pri liečbe artritídy. Uľavu od bolesti je..

  29.9 €
 • Aone BCAA Aminos, 500 tbl
  Aone BCAA Aminos, 500 tbl

  Kvalitné BCAA aminokyseliny v tabletovej forme!..

  36.9 €
 • Aone BCAA Aminos, 250 tbl
  Aone BCAA Aminos, 250 tbl

  Kvalitné BCAA aminokyseliny v tabletovej forme!..

  19.9 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb