Balík proti bolesti a zápalu kĺbov

Balík proti bolesti a zápalu kĺbov
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Doplnky výživy | Akciové balíky
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:89.9 €

Cenovo výhodný balík výživových doplnkov proti bolesti a zápalu kĺbov. Balíček je zložený z tých najlepších výživových doplnkov, ktoré sme sami otestovali a teraz ich odporúčame aj našim zákazníkom. S týmto balíkom budú vaše kĺby a šľachy ako nové a vy nebudete pri cvičení pociťovať žiadnu bolesť. Balík obsahuje: Aone Curcuma tabs Aone Boswellia caps Aone Joint Flex Olimp Gold Omega 3 Sport Edition


 • Balík fitness zariadení Body-Solid na cvičenie doma
  Balík fitness zariadení Body-Solid na cvičenie doma

  Spojenie dvoch výborných fitness zariadení pre domáce použitie od značky Body-Solid, zaručí, že od teraz budete môcť doma cvičiť kedykoľvek sa vám zachce. Polohovatelná lavička na..

  249 €
 • Balík letného osvieženia
  Balík letného osvieženia

  Balík letného osvieženia Balíček letného osvieženia je skvelou voľbou ak potrebujete doplniť stratené tekutiny z tvrdého tréningu alebo len tak. Navyše s touto kombináciou produktov..

  33 €
 • Akciový balík na Silu
  Akciový balík na Silu

  Akciový balík na Silu Akciový balík na zvýšenie sily obsahuje Weider Krea-Genic a Body Attack Betator. Weider Krea Genic, 208 kps  Body Attack Betator 180 kps ..

  65.5 €
 • Akciový balík na Testosterón
  Akciový balík na Testosterón

  Akciový balík na Testosterón Akciový balíček na zvýšenie testosterónovej hladiny v tele obsahuje Testo Xtreme od firmy Weider a Olimp AAKG od značky Olimp, popredných výrobcov doplnkov..

  43.5 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb