Stacionárny bicykel Schwinn Evolution Strieborná

Stacionárny bicykel Schwinn Evolution Strieborná
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Spinningové bicykle
Dodávateľ:Schwinn
Cena:875 €

Schwinn Evolution Spinningový bicykel Schwinn z rady Evolution patrí k vrcholu indoorového bicyklovania. Ponúka najvyššiu úroveň funkčnosti, trvanlivosti a kvality s jedinečným, high-end vzhľadom a štýlom.  Tento bicykel je vhodný pre človek s výškou od 150 do 203 cm. Povrch je pozinkovaný, čo znamená, že sa nemusíte báť že vám začne hrdzavieť. Vlastnosti produktu: rýchlo a ľahko nastaviteľné riadidlá a sedlo Korózii bráni špeciálna vrstva pochromovania Exkluzívny lichobežníkový tvar vytvára "klinový efekt" pre maximálnu stabilitu Dva stojany na fľašu s vodu až do jedného litra Pedále s veľkým priemerom a klipsňami chránia chodidlá a poskytujú oporu Zosilnené remene ponúkajú zvýšenú životnosť pri štandardne špičkovej kvalite popruhov Transportné kolieska ponúkajú možnosť jednoducho a ľahko zariadenie premiestniť a skladovať


 • Stacionárny bicykel Life Fitness Lifecycle GX
  Stacionárny bicykel Life Fitness Lifecycle GX

  Life Fitness Lifecycle GX Cyklotrenažér Life Fitness Lifecycle GX je výborný rotoped určený na spinning. Life Fitness, spoločnosť, ktorá vám priniesla prvý LifeCycle ® rotoped..

  2350 €
 • Stacionárny bicykel ProForm TDF 2.0
  Stacionárny bicykel ProForm TDF 2.0

  ProForm TDF 2.0 S technológiou iFit, môžete na bicykli ProForm TDF 2.0 jazdiť kdekoľvek na svete. Vyberte si z 24 vopred pripravených máp, alebo si vytvorte vlastné. PROFORM TDF 2.0..

  1295 €
 • Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0
  Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0

  ProForm TDF Pro 5.0 Viesť pelotón zo sedla stacionárneho bicykla PROFORM TDF Pro 5.0 je úžasný zážitok. Užite si skutočný pocit z cestnej cyklistiky s automatickým nastavením..

  1950 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás..

  1150 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb