Posilňovacia veža HAMMER California XP 2.trieda

Posilňovacia veža HAMMER California XP 2.trieda
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže na kotúče
Dodávateľ:Hammer
Cena:250,0 €

Posilňovacia veža California XP od nemeckej značky HAMMER je ideálny stroj na cvičenie v domácnosti. Geniálne zdvojená konštrukcia odoláva záťaži až 120 kg. Vďaka svojej bohatej možnosti prevedenia cvikov ako butterfly, bench press, lat pull down, predkopávanie je precvičenie celého tela veľmi jednoduché a efektívne. Samozrejmosťou je kvalitné polstrovanie opierky a biceps pultu, pre pohodlné prevedenie cvikov. Kvalitný rám z ocele o hrúbke profilu 5x5 cm. HAMMER California XP je nastriekaná odolnou práškovanou farbou, proti opotrebeniu. Súčasťou balenia je aj sada kotúčov o hmotnosti 60 kg, ktorou si zabezpečíte naštartovanie do budovania svalovej hmoty. 60 kg cementových kotúčov v cene ( 4x10kg a 4x5kg) Zdvojená konštrukcia, pre naloženie až 120 kg závaží Prémium operadlo o hrúbke až 50 mm Koštrukcia so silnej ocele z profilov 50x50 mm s odolnou práškovanou farbou, proti opotrebeniu Bicepsový pult o rozmere 60x40cm s hrúbkou posltrovania 50 mm, nastaviteľný do 6-tich polôh Chrómované vodiace tyče pre hľadký priebeh cvičenia Cviky: bench press motýľ biceps curl triceps veslovanie predkopávanie curl leg ab pull back pull lat pull leg press Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky HAMMER. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža HAMMER FERRUM TX1 Oficiálna SK distribúcia - Garantovaný servis
  Posilňovacia veža HAMMER FERRUM TX1 Oficiálna SK distribúcia - Garantovaný servis

  Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX1 je dokonalá kompaktná veža do domácnosti s možnosťou precvičiť viac než 30 jednotlivých cvikov. Posilňovacia veža Hammer Ferrum je TX1 Vám umožní efektívne precvičiť všetky svalové skupiny . Jej kompaktný dizajn ( vyžaduje len 150 x 89 x 200 cm voľného priestoru ) Vám sprostredkuje..

  599,0 €
 • Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX2 Oficiálna SK distribúcia - Garantovaný servis
  Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX2 Oficiálna SK distribúcia - Garantovaný servis

  Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX2 svojou konštrukciou sľubuje rýchle výsledky pri tvarovaní postavy a umožňuje precvičiť viac ako 45 jednotlivých cvikov. Hammer Ferrum je TX2 je efektívna a posilňovacia veža, ktorá intenzívne trénuje všetky svalové skupiny . Jej kompaktný dizajn ( vyžaduje iba 150 x 110 x 200 cm voľného..

  690,0 €
 • Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX3 Oficiálna SK distribúcia - Garantovaný servis
  Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX3 Oficiálna SK distribúcia - Garantovaný servis

  Posilňovacia veža HAMMER Ferrum TX3 je zárukou rýchlych výsledkov pri budovaní svalstva so škálou viac ako 50 cvikov. HAMMER Ferrum TX3 je kompaktná posilňovacia veža, na ktorej intenzívne precvičíte všetky svalové skupiny. Jej kompaktný dizajn ( vyžaduje iba 235 x 110 x 200 cm voľného priestoru ) Vám umožní mať..

  845,0 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb