Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Stolný tenis | Doplnky na stolný tenis
Dodávateľ:Joola
Cena:9.1 €

Čistiaca sada na rakety Joola Rubber Foam slúži k šetrnému udržiavaniu poťahov rakiet na stolný tenis. Sprejom si nanesiete vrstvu peny, ktorá zbavuje rakety od nečistôt, mastnoty a zvyšuje priľnavosť. Súčasťou balenia je aj čistiaca hubka vyrobená z umelej kože pre ešte jemnejšie a precíznejšie ošetrovanie.Technický popis: sprej vytvárajúci vrstvu čistiacej peny s rozprašovačom odstraňuje nečistoty a mastnotu zvyšuje priľnavosť poťahu čistiaca hubka z umelej kože forma: sprej objem: 100 ml


 • Pingpongový set Joola Family - 4 rakety, 10 loptičiek
  Pingpongový set Joola Family - 4 rakety, 10 loptičiek

  Pingpongový set Joola Family sa skladá zo 4 pingpongových rakiet Joola Spirit, 5 oranžových a 5 bielych loptičiek, a praktickej úložnej tašky, ktorú možno pripevniť pod stolom. To je všetko, čo potrebujete, aby si zahrala celá rodina. Rakety s rozšírenou rukoväťou sa môžu pýšiť skvelými vlastnosťami v oblasti kontroly a rotácie.Technický popis: pingpongová raketa..

  21.5 €
 • Čistič na rakety Joola Turbo Cleaner 250 ml
  Čistič na rakety Joola Turbo Cleaner 250 ml

  Čistič na rakety Joola Turbo Cleaner 250 ml slúži na ošetrenie poťahov rakiet na stolný tenis. Prostriedok zbavuje rakety od nečistôt, mastnoty a má antistatické účinky. Je dodávaný v spreji a s praktickým mechanickým rozprašovačom.Technický popis:   odstraňuje nečistoty, mastnotu s rozprašovačem forma: sprej obsah: 250 ml..

  5.4 €
 • Gripy na bicykel Kellys Foam Comfort
  Gripy na bicykel Kellys Foam Comfort

  Gripy na bicykel Kellys Foam Comfort sú jednou zo základných verzií úchopov na riadidlá. Hutný penový materiál absorbuje vibrácie, zvyšuje komfort jazdy a môže sa pýšiť dlhou životnosťou. Po výjazdoch alebo jazde v teréne Vás tak ruky bolieť nebudú.Technický popis: pena s vysokou hustotou plastová vložka absorpcia vibrácií jednoduché upevnenie dlhá..

  2.9 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb