Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:33.6 €

Adaptér na príťahy inSPORTline A433 - barany je rozširujúcim doplnkom pre všetky veže s hornou a dolnou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú vybavené protišmykovým vrúbkovaním, ktorý napomáha pevnému a komfortnému stlačeniu. Špecifický tvar nazývaný "baranmi" je možné uchopiť na dvoch miestach, čím vzniká širšie spektrum uskutočniteľných cvikov. Je možné tak vykonávať cviky na posilnenie chrbtového svalstva v podobe hornej kladky, alebo cviky na posilnenie bicepsov či tricepsov v podobe veslovanie, teda spodnej kladky. Otočný stred zaisťuje samotný hladký a tichý chod. Vďaka týmto vlastnostiam je adaptér na príťahy inSPORTline A433 - barany vyhľadávaným a obľúbeným. Technický popis:  rozširujúce doplnok k posilňovacím vežiam s hornou a spodnou kladkou kvalitné spracovanie vysoká odolnosť protišmyková úprava rukoväťou 2 možnosti uchopenia otočný stred umožňuje precvičovať svalové partie, ktoré klasický úchop nezahŕňa rozmer: šírka 49 cm x dĺžka 24 cm x 14 cm priemer úchopov: 30 mm materiál: oceľ vhodné najmä na posilňovanie chrbtového svalstva, bicepsov či tricepsov


 • Adaptér s úchopmi na príťahy inSPORTline A3601 - zalomený
  Adaptér s úchopmi na príťahy inSPORTline A3601 - zalomený

  Adaptér s úchopmi na príťahy inSPORTline A3601 - zalomený je rozširujúcim doplnkom pre všetky veže s hornou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú opatrené protišmykovým gumovým materiálom, ktorý napomáha pevnému a komfortnému stlačeniu. Príťahovú tyč je možné uchopiť na niekoľkých miestach, čím vzniká..

  39.6 €
 • Adaptér s úchopmi na príťahy inSPORTline A2410 - rovný
  Adaptér s úchopmi na príťahy inSPORTline A2410 - rovný

  Adaptér s úchopmi na príťahy inSPORTline A2410 - rovný je rozširujúcim doplnkom pre všetky veže s hornou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú opatrené protišmykovým vzorom, ktorý napomáha pevnému a komfortnému stlačeniu. Príťahovú tyč je možné uchopiť na dvoch miestach, čím vzniká širšie spektrum..

  30 €
 • Príťahy v sede,veslo - Steelflex PlateLoad line PLSR - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka
  Príťahy v sede,veslo - Steelflex PlateLoad line PLSR - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka

  Steelflex PlateLoad line PLSR je kvalitný posilňovací stroj určený pre posilňovanie hornej časti tela pomocou príťahov v sede. Robustná oceľová konštrukcia s kvalitným povrchom je striekaná elektrostatickou práškovou farbou, ktorá chráni konštrukciu pred škrabancami. Steelflex PlateLoad line PLSR disponuje kvalitným vysokým polstrovaním sedáku a opierky, rukoväte sú..

  690.5 €
 • Príťahy horná kladka - Steelflex PlateLoad line PLLA - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka
  Príťahy horná kladka - Steelflex PlateLoad line PLLA - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka

  Steelflex PlateLoad line PLLA je kvalitný posilňovací stroj určený pre posilňovanie chrbtových svalov a ramien pomocou príťahov. Robustná oceľová konštrukcia s kvalitným povrchom je striekaná elektrostatickou práškovou farbou, ktorá chráni konštrukciu pred škrabancami. Steelflex PlateLoad line PLLA disponuje kvalitným vysokým polstrovaním sedáku, rukoväte sú vybavené..

  690.5 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb