• Moto plášenka SCOTT Ergonomic Light DP MXVII clear - 3XL (60)
  Moto plášenka SCOTT Ergonomic Light DP MXVII clear - 3XL (60)

  Moto pláštenka SCOTT Ergonomic Light DP je nekompromisnou ochranou pred besniacimi živlami. Strečový a vzdušný vrchný materiál s laminovanou membránou DRYOsphere je pohodlnou a funkčnou ochranou proti vetru a vode. Zbalená bunda (ktorá sa zmestí do vaku, ktorý je súčasťou balenia) prekvapí svojim minimálnym objemom.Technický popis: pohodlný vysoký golier jednoducho..

  57.8 €
 • Dámske moto nohavice proti dažďu SCOTT W's Ergonomic Pro DP MXVII Black - 5XL (48)
  Dámske moto nohavice proti dažďu SCOTT W's Ergonomic Pro DP MXVII Black - 5XL (48)

  Moto nohavice SCOTT W's Ergonomic Pre DP sú nekompromisnou ochranou pred besniacimi živlami. Vyšší strih v oblasti obličiek a strečový, vzdušný vrchný materiál s laminovanou membránou DRYOsphere sú pohodlnou a funkčnou ochranou proti vetru a vode. Zbalené nepremokavé nohavice (ktoré sa zmestia do vaku, ktorý je súčasťou balenia) prekvapia svojim minimálnym objemom.Technický..

  89.9 €
 • Dámska moto pláštenka SCOTT W's Ergonomic Pro DP MXVII Yellow - 5XL (48)
  Dámska moto pláštenka SCOTT W's Ergonomic Pro DP MXVII Yellow - 5XL (48)

  Moto pláštenka SCOTT W's Ergonomic Pre DP je nekompromisnou ochranou pred besniacimi živlami. Strečový a vzdušný vrchný materiál s laminovanou membránou DRYOsphere je pohodlnou a funkčnou ochranou proti vetru a vode. Zbalená bunda (ktorá sa zmestí do vaku, ktorý je súčasťou balenia) prekvapí svojim minimálnym objemom.Technický popis: vodeodolné zipsy fixačné sťahovacie..

  99 €
 • Moto okuliare SCOTT Hustle MXVII WFS grey-fluo yellow-clear
  Moto okuliare SCOTT Hustle MXVII WFS grey-fluo yellow-clear

  Stretni sa s prírodnými živlami v okuliaroch SCOTT Hustle WFS za použitia najnovšej technológie systému WORKS Film. Ak sú okuliare vybavené týmto systémom, vynikajú aj v tých najnáročnejších pretekárskych podmienkach. Súčasťou balenia je totiž špeciálna prevíjacia nepriľnavá fólia s integrovanou zásterkou, ktorá zabezpečuje jasný výhľad počas celej jazdy. Môžu..

  66.2 €


 • 
  © 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb