• Moto nohavice Scott Adventure MXV čierno-zelená - XXL (38)
  Moto nohavice Scott Adventure MXV čierno-zelená - XXL (38)

  Moto nohavice Scott Adventure sú vyrobené podľa skúseností z každodenných vychádzok. Cargo vrecká na náradie, koža na vnútornej strane kolien pre väčšiu pevnosť, strečové vklady pre ľahší pohyb, to všetko je maximálne funkčné a prináša príjemné pohodlie.Technický popis: veľké cargo vrecká zapínanie na gombíky kožené vklady na vnútornej strane..

  88.3 €
 • Moto nohavice Scott 350 Dirt MXV čierno-biela - M (32)
  Moto nohavice Scott 350 Dirt MXV čierno-biela - M (32)

  Moto nohavice Scott 350 Dirt kombinujú pevnú konštrukciu s elastanom a ventilačnými panelmi pre pohodlie, bez ohľadu na to, na ako intenzívny pretek sa ide. Nohavice sú tvarované presne pre jazdeckú pozíciu. Sú vybavené kožou na vnútornej strane kolien pre väčšiu odolnosť. Majú rebrovanie s použitím elastických vlákien Spandex pre priestor na použitie kolenných..

  122.7 €
 • Motokrosové nohavice Fly Racing F-16 2018 čierno-biela - 28S
  Motokrosové nohavice Fly Racing F-16 2018 čierno-biela - 28S

  Motokrosové nohavice Fly Racing F-16 2018 sú skvelým vybavením pre každého pretekára a ponúkajú veľa užitočných vlastností. Sú vyrobené z kvalitnej a odolnej polyesterovej tkaniny s označením 600D. Sú priestranné, takže je možné použiť vnútorné kolenné chrániče alebo bandáže. Nízkoprofilové elastické manžety nohavíc zabraňujú ich zbytočnému nafukovaniu,..

  72.4 €
 • Dámske cyklistické nohavice Kellys Megan 34 čierno-biela - S
  Dámske cyklistické nohavice Kellys Megan 34 čierno-biela - S

  Dámske cyklistické nohavice KELLYS Megan 3/4 sú viacpanelové trojštvrťové nohavice s výbornými termoregulačnými a vetracími vlastnosťami. Látka je vyrobená z polyamidových mikrovlákien v kombinácií s vysokoelastickými vláknami Lycra. Toto zloženie zaručuje nielen ideálnu priedušnosť, ale aj perfektné prispôsobenie nohavíc tvarom tela. Silikónové zakončenie nohavíc..

  47.2 €


 • 
  © 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb