Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie stroje
Dodávateľ:Marbo
Cena:2072.4 €

Stroj Marbo Sport MP-U216 je profesionálnym zariadením, ktoré šetrí priestor vo Vašom fitness centre aj Vaše peniaze tým, že spája výhody dvoch strojov do jedného. Na tomto jedinom stroji prevediete predkopávanie a zakopávanie v sede. Disponuje širokými možnosťami nastavenia, ako ramena a oboch valcov, tak samotného operadla. Vďaka tomu, že stroj Marbo Sport MP-U216 spĺňa prísnu normu PN-EN 957-4: 2007, môže byť bez starostí používaný v profesionálnych posilňovniach a telocvičniach.Technický popis: 4 stupne nastavenia operadla 12 stupňov nastavenia ramena 8 stupňov regulácie dolného valca 5 stupňov regulácie horného valca pneumatický systém nastavovania výška: 175 cm šírka: 106 cm dĺžka: 147 cm hmotnosť stroja: 200 kg hmotnosť závažia: 160 kg (tehličky 16x10 kg) nosnosť: 150 kg plocha: 1,56 m2 kategória S (podľa normy PN-EN 957-4: 2007) vhodný pre komerčné i domáce použitie   Rozsiahly systém regulácie Stroj má nasledujúce systémy nastavenia: 12 úrovní nastavenia polohy ramien, 8 krokov nastavenia dolného valca, 5 krokov nastavenia horného valca a 4 nastavenia polohy operadla. Špeciálne navrhnutý systém nastavenia operadla Vám to umožní jednoducho a bez toho, aby ste museli opustiť stroj. Stačí vytiahnuť úchyt, posunúť operadlo do požadovanej polohy a úchyt pustiť. Tento dokonalý systém umožní, aby stroj perfektne sadol každému Vášmu klientovi či do výšky, či typu postavy.           Napínací systém káblov Zabudnite na rozoberanie veľkej časti stroja, alebo na technicky náročnú opravu laniek u iných výrobcov. MP-U216 je vybavený unikátnym systémom naťahovania lanka, kde stačí povoliť iba 3 skrutky/svorky a za pomoci ďalšej vstavanej skrutky už len natiahnuť lanko. Jednoduché, časovo nenáročné a zvládne to každý sám.             Profesionálna povrchová úprava V tejto sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené z vrchu tvrdým plastovým krytom, spredu a zozadu zas tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a je tým aj zvýšená celková estetika prevedenia.           Pneumatický systém Vďaka pneumatickému systému, ktorým je tento stroj vybavený, si veľmi ľahko nastavíte polohu ramena, horného i dolného valca a prispôsobíte tak všetko Vašej postave a cvičebným požiadavkám.              


 • Adaptér predkopávanie a zakopávanie MAGNUS EXTREME MX2310
  Adaptér predkopávanie a zakopávanie MAGNUS EXTREME MX2310

  Adaptér predkopávanie a zakopávanie MAGNUS MX2310 predstavuje príslušenstvo k laviciam MAGNUS Extreme pre komplexný tréning nôh. Vďaka nemu je možné precvičiť dvojhlavý a štvorhlavý sval stehenný. Silné a dostatočne mohutné svaly nôh sú základom robustnej postavy. Vďaka stabilnej a pevnej konštrukcii má zariadenie obrovskú pevnosť. Silné valčeky s odpovedajúcim..

  72.4 €
 • Zakopávanie v ľahu - Steelflex PlateLoad line PLLC - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka
  Zakopávanie v ľahu - Steelflex PlateLoad line PLLC - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka

  Steelflex PlateLoad line PLLC je kvalitný posilňovací stroj určený pre posilňovanie nôh pomocou zakopávania v ľahu. Robustná oceľová konštrukcia s kvalitným povrchom je striekaná elektrostatickou práškovou farbou, ktorá chráni konštrukciu pred škrabancami. Steelflex PlateLoad line PLLC disponuje kvalitným vysokým polstrovaním sedáku, rukoväte sú vybavené kvalitným..

  712.4 €
 • Voliteľné príslušenstvo k Body Craft F602 - Predkopávanie F611
  Voliteľné príslušenstvo k Body Craft F602 - Predkopávanie F611

  Voliteľné príslušenstvo k Body Craft F602 - Predkopávanie F611 je prídavný adaptér k posilňovacej lavici. Príslušenstvo umožňuje veľmi efektívne posilňovanie nôh pomocou predkopávania a zakopávania. Oporné body sú opatrené mäkkým polstrovaním, zaisťujúcim maximálny komfort počas posilňovania. Prídavný adaptér predkopávanie F611 je vyrobený z kvalitnej ocele a..

  102.5 €
 • Voliteľné príslušenstvo k Body Craft Minix - predkopávanie - Záruka 10 rokov
  Voliteľné príslušenstvo k Body Craft Minix - predkopávanie - Záruka 10 rokov

  Voliteľné príslušenstvo k Body Craft MINIX - predkopávanie je doplnok umožňujúci efektívne posilňovanie dolných končatín, najmä stehien a lýtok, pomocou predkopávania či zakopávania. Oporné body sú opatrené kvalitným polstrovaním, ktoré zaisťuje maximálny komfort počas cvičenia. Robustná oceľová konštrukcia je striekaná špeciálnou farbou Platinum Gray, ktorá..

  119 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb