Amix 100% Predator ® - Jahoda

Amix 100% Predator ® - Jahoda
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Proteiny
Dodávateľ:Amix
Cena:27.00 €

Amix 100% Predator ® Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Sa sladidlami as príchuťou. Príchute: čokoláda, vanilka, jahoda, jablko so škoricou, banán, cookies cream Predator ® Proteín je vysoko kvalitný bielkovinový koncentrát, obľúbený vďaka báječné plnej chuti a krémovej konzistencii. Tento proteín je určený predovšetkým pre kulturistov a športovcov, ktorí potrebujú vysoký príjem kvalitných bielkovín. Výhody Predator® proteínu: • prispieva k rastu svalovej hmoty • prispieva k udržaniu svalovej hmoty • prispieva k udržaniu zdravých kostí • neobsahuje Aspartam • obsahuje vysoko kvalitný srvátkový koncentrát a aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny • prisladené sukralózou Splenda ® Odporúčané dávkovanie: Pre plnohodnotnú dávku bielkovín odporúčame použiť 1 a pol odmerky (30gr bielkovín) alebo až dve odmerky proteínu (40gr bielkovín). Vždy na jednu odmerku dajte cca 2 deci vody. Použite chladnú (nie ľadovú) vodu. Nepoužívajte sýtenú ani teplú vodu, šejker by Vám mohol vypeniť pri šejkrováni a rozstřiknout sa. Pre dôkladnejšie rozmiešanie použite Amix Shaker. Zloženie: za studena vyrobený syrovátkový bielkovinový koncentrát (z mlieka), aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny, maltodextrín, len pre príchuť čokoláda: kakaový prášok, zahusťovadlá: xanthan a guma guar, emulgátor: sójový lecitín, farbivo: (príchuť jahoda: extrakt z červenej repy; príchuť jablko so škoricou: tartrazín a patentová modrá; príchuť banán: kurkumín), aróma, sladidlá: sukralóza (Splenda ®) a acesulfam-K, multienzymový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza). Priemerné výživové hodnoty v 100 g: Energetická hodnota 1620 kJ / 382,8 kcal Bielkoviny 65 g Sacharidy 19,9 g z toho cukry 4,1 g Tuky 4,8 g z toho nasýtené 2,5 g Soľ <1g DigeZyme® 150 mg Doplnky výživy » Proteíny » Amix 100% Predator ®


 • Amix 100% Predator ® - Jahoda
  Amix 100% Predator ® - Jahoda

  Amix 100% Predator ® Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Sa sladidlami as príchuťou. Príchute: čokoláda, vanilka, jahoda, jablko so škoricou, banán, cookies cream Predator ® Proteín je vysoko kvalitný bielkovinový koncentrát, obľúbený vďaka..

  27.00 €
 • Tenisová raketa DUNLOP PREDATOR 95 676423
  Tenisová raketa DUNLOP PREDATOR 95 676423

  Tenisová raketa DUNLOP PREDATOR 95 676423 Shaft rakety je konštruovaný ako päťhran, čo vedie k zvýšenej tuhosť RAI rakety a sily, tiež minimalizuje torzné krútenie pre zvýšenie úrovne kontroly. Ďalšia nová technológia sa nazýva 3dom GS. Je to nový systém priechodiek..

  82.13 €
 • Batoh adidas Predator 18.2 CF4893
  Batoh adidas Predator 18.2 CF4893

  Batoh adidas Predator 18.2 CF4893 Či už na ihrisku alebo v parku, futbal sa hrá vždy a všade. Vďaka tomuto polstrovanému batohu budeš mať vybavenie a kopačky vždy pri sebe. Dno batohu má vodeodolný povrchovú úpravu. Oddelená priedušná priehradka udrží tvoju obuv v suchu. Vďaka..

  70.80 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb