Stan Coleman Coastline 8 Deluxe

Stan Coleman Coastline 8 Deluxe
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Stany /Rodinné stany (5 a viac osôb)
Dodávateľ:SK
Cena:390.5 €

Jednoduchosť stavby a priestrannosť prekvapí každého, kto nepozná tieto hlavné výhody tunelových stanov. Veľkú variabilitu vnútorného priestoru prinášajú 4 dvojmiestne vpínacie spálne. Spálne na každej strane je možné prepojiť a vznikne tak 1-2 väčšie štvorciferné spálne. Prípadne je možné použiť stan aj bez spální - napríklad ako párty stan. V celej ploche všitá podlážka dáva šancu udržať vnútri stanu dokonalú čistotu za každého počasia. V hale sa môžu zísť všetci obyvatelia u dlhého stola, či už k jedlu, večernej zábave alebo prečkanie zlého počasia. Strach z ohnutého chrbta nemusí mať ani dlháni - výška haly je 200 cm. Vonkajší stan: polyester PU záter 2000 mm prelepené švy Vnútorný stan: priedušný polyester nepriehľadná sieťovina Podlaha: PE 120 g/m2 Konštrukcia: laminátové prúty Hmotnosť: 21,61 kg Rozmery zbaleného stanu: 70 x 33 x 33 cm Spálne: 11,8 m2 Predsienka: 6,96 m2 Celkom: 18,76 m2


 • Vankúšik TrekMates DeLuxe Pillow
  Vankúšik TrekMates DeLuxe Pillow

  Vhodný ako doplnok pre turistiku a kempovanie. Výplň duté vlákno. Povrch mikrofleesu. Parametre Materiál: 100% Polyester Farba: čierna Rozmer: 40x30 cm Hmotnosť: 260 g ..

  7.87 €
 • Hojdací kreslo Spokey BENCH DELUXE farebné
  Hojdací kreslo Spokey BENCH DELUXE farebné

  Vyrobené z prírodných materiálov - prírodný bavlnený materiál je príjemný na dotyk a zaručuje priepustnosť vzduchu. Nosníky sú vyrobené z dreva. Pre dvoch - hojdacia sedátko vyrobená pre tých, ktorí chcú odpočívať so svojimi najbližšími. Pohodlie - použité materiály..

  45.62 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb