Stan Husky Bigless 2016

Stan Husky Bigless 2016
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Stany /Rodinné stany (5 a viac osôb)
Dodávateľ:SK
Cena:236.4 €

Jeho súčasťou je jeden hlavný vchod a viac než veľkorysá predsieň s pevnou podlahou a veľkými sľudovými oknami, vhodná nielen na úschovu všetkého, čo máte na dovolenke so sebou. Vnútri stanu prespíte v odopínateľné spálni. V nej sa bez problémov vzpriamene postaví aj dospelý človek. Prednosťou tohto modelu je predovšetkým veľmi tuhá stabilná samonosná konštrukcia so spevnenými durawrapovými prúty, ktorá odolá aj väčšie nepriazni počasia a umožňuje jednoduchú manipuláciu aj s postaveným stanom. Kvalitné materiály, z ktorých sú vyrobené obaja plášťa stanu a podlaha, zaručujú odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a dostatočný komfort. Stan Bigless 5 je najmä svojimi rozmermi vhodný pre dlhšie pobyty v kempe alebo prírode. Ocenia ho teda rodiny, party priateľov, rybári a ak máte sprievodné vozidlo, vezmite ho pokojne aj na vodu. Ubytuje pohodlne až päť dospelých osôb HMOTNOSŤ MAXIMÁLNA: 9 kg HMOTNOSŤ MINIMÁLNA: 8,4 kg KONŠTRUKCIA: Dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou POČET OSÔB: 5 POČET VCHODOV: 1 PRÍSLUŠENSTVO: Sada oceľových kolíkov, opravárenský set, VONKAJŠIA MAT erial: 185T polyester, PU záter 3000 mm / cm², podlepené švy VNÚTORNÝ MATERIÁL: Priedušný Nylon 190T + sieťová moskytiera, 1 spálňa VODEODOLNOSŤ Podlaha: 190T Polyester, PU záter 5 000 mm / cm2 Nosné prúty: zosilnené durawrapové tyče o ø 11 mm


 • Stan Husky Bigless
  Stan Husky Bigless

  Stan Husky Bigless Jeho súčasťou je jeden hlavný vchod a viac než veľkorysá predsieň s pevnou podlahou a veľkými sľudovými oknami, vhodná nielen na úschovu všetkého, čo máte na dovolenke so sebou. Vnútri stanu prespíte v odopínateľné spálni. V nej sa bez problémov..

  254.2 €
 • Stanové prúty Husky Bigless
  Stanové prúty Husky Bigless

  Stanové prúty Husky Bigless Stanové prúty ku stanu Boston 6 sú vyrobené z Durawrap, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrap sa výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje sa pevnosť i pružnosť. Majú priemer 11mm, v balení sú štyri prúty o dĺžkach 2x6420mm,..

  33.29 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb