ALLMAX VitaSTACK 30 sáčkov 30 sáčků

ALLMAX VitaSTACK 30 sáčkov 30 sáčků
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Allmax Nutrition
Cena:56.8 €

VITASTACK ™ VITASTACK: PRO-LEVEL SUPERCOMPENSATION VITAMIN a mesačnú STACK v jednom BALENIE. • 1 Komfortné sáčok so všetkým na každý deň • 7 Unikátny prvkov v 9 tabletkách • 30 dní = 1 mesiac v jedinom produkte • Plné spektrum všetkých vitamínov, tokoferolov & tokotrienolov • 3 biologicky najhodnotnejšie formy vitamínu B12 (bez kyanokobalamínu) • 5MTHF folát, najviac biologicky hodnotná Kyselina listová (vitamín B9) • Viac ako 70 Aktívnych prísad! Navrhnuté pre extrémne a intenzívny tréning. VITASTACK ™ je asi tak blízko vášmu výkonu ako je "mulťákov vašej matky" ďaleko od toho čo skutočne potrebuje tvrdo trénujúcich telo! VITASTACK je váš základ živín. VITASTACK vám dodá každú základnú živinu v dávke tvrdo-trénujúceho športovca. Kulturisti musí prispôsobiť príjem základných prvkov ich nadmerným fyzickým nárokom. VITASTACK, najlepší partner výkonu


 • Scitec Nutrition Multi-Pro Plus 30 sáčkov, 30 dávok 100kps.
  Scitec Nutrition Multi-Pro Plus 30 sáčkov, 30 dávok 100kps.

  Koenzým Q10 je antioxidant a nenahraditeľný enzým pre tvorbu energie v ľudskom tele. Organizmus je schopný získavať koenzým Q10 z potravín s podobnou štruktúrou zlúčenín, ale v priebehu života táto schopnosť výrazne klesá. Koenzým Q10 pomáha organizmu spracovávať prijímanou potravu a premieňať ju na energiu, pozitívne ovplyvňuje srdcovo cievnu sústavu a zlepšuje mozgové funkcie...

  16.51 €
 • WHEY-PLEX WPC 80 v sáčku na uzavíratelný zip 500g čokoláda
  WHEY-PLEX WPC 80 v sáčku na uzavíratelný zip 500g čokoláda

  WHEY-PLEX WPC (bioaktivní Whey formula) Výstavbový, vysoce regenerační protein – 80 % syrovátkový koncentrát, zpracován přirozenou ultrafiltrací a obohacen velkým množstvím aminokyselin BCAA. Tento vysoce hodnotný zdroj bílkovin zaručuje tělu extrémní zásoby a ve spojení s vysokým obsahem BCAA zabraňuje katabolismu. S jednou porcí doplníte až 6560 mg BCAA! L-Leucin – 3040mg,..

  15.3 €
 • CREA-TECH PX9, 21 sáčků po 6 tabletách Caplets
  CREA-TECH PX9, 21 sáčků po 6 tabletách Caplets

  Světová novinka na trhu s doplňky výživy!   Nový CREA-TECH® PX9 obsahuje jako první produkt kombinaci dvou složek, které efektivně zvyšují výkonnost. Kreatin a beta-alanin! Kreatinová Formule ALL-IN-ONE (vše v jednom) obsahuje početné množství vědecky podložených a praxí vyzkoušených substancí, které zvyšují nárůst síly v silových sportech a jsou evidentním přínosem..

  45.65 €
 • Maitake - instantní - 20 sáčků
  Maitake - instantní - 20 sáčků

   INSTANTNÍ MAITAKE dvoustupňový výtažek z houby a prášek z bylinné směsi 2 největší přínosy houby Maitake podporuje hubnutí vyrovnává hladinu cukru v krvi          Houba Maitake Houba Maitake (Grifola frondosa), aktivní složka instantních hub Maitake, je skvělým pomocníkem pro diabetiky a pro lidi bojující s nadváhou. Obzvláště známá je pro svoji schopnost upravovat..

  24.58 €
 • QNT Mega Vitek 30 sáčků
  QNT Mega Vitek 30 sáčků

  Mega - Vitek je moderný multivitamínový a nutričné prípravok vyvinutý na podporu atletického svalového rozvoja . Tento prípravok je veľmi pohodlný na užívanie . Skladá sa z 30tich sáčkov , kedy jeden sáčok obsahuje presnú dennú kombináciu nevyhnutných vitamínov a minerálov s vyváženým komplexom aminokyselín a monohydrátom kreatinínu k zvýšeniu svalového výkonu.Je dokázané , že..

  15 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb