Allmax MusclePrime Core 570g 570g Divoký hrozen

Allmax MusclePrime Core 570g 570g Divoký hrozen
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Allmax Nutrition
Cena:45.43 €

   


 • Allmax MusclePrime CORE 570 g 570g Ovocný punč
  Allmax MusclePrime CORE 570 g 570g Ovocný punč

   Novo objavený rastový signál vo svaloch.   Pod názvom mTOR-p70s6k bol u ľudí pomocou čipovej génovej analýzy objavený faktor, ktorý hovorí svalovej bunke Stavaj! mTOR-p70s6k je sám o sebe obrovský objav, ale ešte viac vzrušujúce je, že vedci zistili, že BCAA v pomere 45:30:25 stimuluje tento špecifický bunkový signál a spúšťa vo svaloch túto budovacích mašinérii!   MUSCLEPRIME..

  45.43 €
 • Allmax MusclePrime Core 288g White Raspberry
  Allmax MusclePrime Core 288g White Raspberry

  Nově objevený růstový signál ve svalech. Pod názvem mTOR-p70s6k byl u lidí pomocí čipové genové analýzy objeven faktor, který říká svalové buňce STAVĚJ! mTOR-p70s6k  je sám o sobě obrovský objev, ale ještě více vzrušující je, že vědci zjistili, že BCAA v poměru 45:30:25 stimuluje tento specifický bunečný signál a spouští ve svalech tuto budovací mašinérii! MUSCLEPRIME..

  18.45 €
 • FA Xtreme Napalm Shot 12x60ml Hrozen
  FA Xtreme Napalm Shot 12x60ml Hrozen

  Neobsahuje cukr Vědecký navržená směs aktivních látek Neobsahuje kreatin 3 formy argininu Směs vitamínů a minerálů Mohutná dávka energie Větší výdrž Zvýšené vytváření oxidu dusnatého Doplňuje ATP a zásoby fosfokreatinu   Xtreme Napalm® je nejnovější doplněk firmy FA® nutrition. Je to úplně jiný přípravek, než dřívější formy Xtreme Napalm®. Každá láhev dává 8 g..

  16.6 €
 • Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml Hrozen
  Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml Hrozen

  Xtreme Napalm® je nejnovější doplněk firmy FA® nutrition, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine . Je to úplně jiný přípravek, než dřívější formy Xtreme Napalm®. Každá láhev dává 8 g vědecky propracované směsi aktivních látek, bez přídavku kreatinu a nepotřebných sacharidů. Kofein dodává energii, beta-alanin podporuje syntézu bílkovin, citrulin doplňuje ATP,..

  1.4 €
 • Biotech USA Creatine 13 tabliet 13tbl., modrý hrozen
  Biotech USA Creatine 13 tabliet 13tbl., modrý hrozen

  Creatine - šumivé tablety Rýchlo vstrebateľná formula Prípravok obsahuje 0 g sacharidov a 0 g tukov. Každý gram šumivých kreatínových tabliet je porovnateľný s 3 gramy obvyklého kreatínu. Zabudnite na žalúdočné problémy často spájané užívaním kreatínu. Šumivé kreatínové tablety sa dostanú do vašich svalov priamo. Šumivosť spôsobuje rýchle rozpustenie a mikronizácie kreatínu..

  2.79 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb