Aminostar L-GLUTAMINE Micro Meshed 1000 g 1000g

Aminostar L-GLUTAMINE Micro Meshed 1000 g 1000g
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Aminostar
Cena:44.47 €

Informácie výrobcu L-Glutamín: Voľná aminokyselina, ktorá má najväčšie zastúpenie vo svalovej bunke. Pri nedostatočnom množstve L-glutamínu v tele nie je možný ďalší rast. stimuluje svalový rast tým, že dodáva proteínovej syntéze dusík zväčšuje objem svalových buniek vyplavovanie rastového hormónu je priamo závislé na koncentrácii glutamínu v krvi zabraňuje stratám svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu posilňuje imunitný systém organizmu znižuje tvorbu toxického amoniaku zlepšuje syntézu glykogénu v pečeni reguluje rovnováhu bielkovín vo svaloch a zvyšuje koncentráciu voľných aminokyselín v svalovine zlepšuje proteínovú syntézu zlepšuje vstrebávanie kreatínu slúži ako zdroj bunkovej energie Vhodný pre: aktívnych športovcov osoby ťažko fyzicky alebo psychicky pracujúce rekonvalescentov Odporúčané dávkovanie: základná dávka je 5 g - 1 úplne naplnená čajová lyžička (5 tabliet) ihneď po ukončení tréningu ďalšiu dávku môžete vziať s odstupom asi 2 - 3 hodín, alebo pri rannom tréningu až večer dávku rozmiešajte (zapite) v 2 dcl ovocnej šťavy alebo vo vode Zloženie: čistý L-glutamín 1 čajová lyžička obsahuje 5000 mg čistého L-glutamínu 1 tbl obsahuje 1000 mg L-glutamínu Informácie: potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov


 • AMINOSTAR L-Glutamine Micro meshed 500 g 500g
  AMINOSTAR L-Glutamine Micro meshed 500 g 500g

  Informácie výrobcu L-Glutamín: Voľná aminokyselina, ktorá má najväčšie zastúpenie vo svalovej bunke. Pri nedostatočnom množstve L-glutamínu v tele nie je možný ďalší rast. stimuluje svalový rast tým, že dodáva proteínovej syntéze dusík zväčšuje objem svalových buniek vyplavovanie rastového hormónu je priamo závislé na koncentrácii glutamínu v krvi zabraňuje stratám svalovej..

  25.25 €
 • NOS-X 10 Micro 300g NOS-X 10 Micro 300g - třešeň-citrus
  NOS-X 10 Micro 300g NOS-X 10 Micro 300g - třešeň-citrus

  Pre športovcov a pre tých, ktorí cielene pracujú na svojom svalovom rozvoji. Obsahuje zmes rastlinných extraktov, voľných foriem aminokyselín, kofeínu, betaínu, taurínu a vitamínov. So sladidlami.Obsahuje vysoké množstvo kofeínu (300mg / porcia).Upozornenie: doplnok nenahrádza vyváženú a rôznorodú stravu, ktorá je pre správne fungovanie organizmu nevyhnutne dôležitá.Rozmixujte 10g prášku..

  29.21 €
 • Professional WPC 80 - 1000g Čokoláda 1000g Vanilka 1000g
  Professional WPC 80 - 1000g Čokoláda 1000g Vanilka 1000g

  V čem je nový CFM Instant Whey 80 ještě lepší než jeho už tak velmi oblíbený předchůdce Professional WPC 80? Má mnohem lepší krémovitost a lahodnou konzistenci, je dostupný v mnoha naprosto excelentních a vylepšených příchutích na samé hranici možného u tohoto typu CFM proteinu, příchuť sušenka - cookies si zamilujete! U ovocných příchutí jsou navíc obsaženy rozemleté kousíčky..

  20.68 €
 • Glutamine Micro Powder 500g
  Glutamine Micro Powder 500g

  Glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60 % obsahu aminokyselin svalových buněk. Při zátěžových situacích, kterými jsou fyzická zátěž, stres, nemoc, dochází ve zvýšené míře k uvolňování glutaminu ze svalových buněk, tzv. ke katabolizaci. I když si tělo „umí“ vytvořit glutamin z ostatních aminokyselin (valinu, isoleucinu, leucinu, k. glutamové), toto..

  18.45 €
 • SIZEANDSYMMETRY GLUTAMINE 300g Glutamine 300 g
  SIZEANDSYMMETRY GLUTAMINE 300g Glutamine 300 g

  Sizeandsymmetry L-Glutamin  Aminokyselina glutamin přípravek Sizeandsymmetry L-glutamine jsou nejrozšířenější aminokyselinou v  našem těle. V  kosterním svalstvu se ho nachází dokonce 60% z  celkového množství zastoupených aminokyselin. Má unikátní regenerační schopnost pro náš organismus, oddaluje stav přetrénování a katabolismu svalové hmoty, podporuje imunitu a zlepšuje..

  15.9 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb