BH Fitness TT-4

BH Fitness TT-4
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:BH Fitness
Cena:3801.9 €

Fitness veža BT Fitness TT-4 je ideálnou kulturistickou vežou pre používateľov, kde je potrebné, aby viacerí ľudia naraz pracovali na jednom stroji. Jeden stĺpec závaží je určený pre klasickú časť multigame a pre druhé stĺpové váhy pre nožnú tlač. Ďalšie dve stanice sú DIP a železnica. Multihym BH Fitness TT-4 ponúka 15 rôznych druhov cvičení a hlavnou výhodou je nezávislosť jednotlivých biotopov, takže štyria cvičenci môžu vykonávať svoje cvičenia súčasne, čo je výhodou pre hotelovú alebo školskú telocvičňu.   VLASTNOSTI:   4 cvičné body + adaptéry klipov   Hmotnosť: 346 kg   Dva stĺpce hmotnosti: pre lis 98 kg a pre druhú časť 70 kg   Rozmery po montáži: 314 cm * 244 cm * 230 cm   Navrhnuté pre ľahkú komerčnú prevádzku: približne 20 hodín týždenne   Nový nadčasový dizajn   Ťažké vystužené oceľové výstuže pre dokonalú stabilitu   POZÍCIA VZDELÁVANIA:   Stlačenie nohy s nastaviteľnou podpornou vzdialenosťou   Sediace tlaky s nastaviteľnou vzdialenosťou ramien   Motýľ s väčším záberom   Triceps s triceps adaptérom   Brušné svaly s adaptérom a kladkou za hlavou   Biseps pad vymeniteľný   Sedadlové kovanie smerujúce k operadlu, nastaviteľná operadla a nastaviteľné rukoväte   Horná kladka s predlžovacím reťazcom a širokou a úzkou priľnavosťou   Dolná kladka s veslami a bicepsmi   DIP: ortéza a brucho   hrazda   Odlievacie adaptéry   ADAPTÉRY:   Široká priľnavosť   Úzke uchopenie   Trpiaci triceps   Jednoduchá rukoväť   Krúžok na nohy   SERVIS:   Záručný servis bezplatne   Post-záručný servis   Kvalita z tradičnej značky BH Fitness


 • RODE-Fitness opasok neopren RODE-Fitness opasek neopren M 100 cm RODE-Fitness opasok XL 115 cm
  RODE-Fitness opasok neopren RODE-Fitness opasek neopren M 100 cm RODE-Fitness opasok XL 115 cm

  FITNESS OPASEK NEOPRENOVÝ   Fitness pásy slúžia nielen na podporu zadnej časti pri zdvíhaní ťažkých váh, ale aj na zvýšenie výkonu.   Pomocou bezpečnostného pásu môžete zdvihnúť väčšiu váhu alebo naopak rýchlejšie. S pásom, ktorý pevne sťahuje brušnú dutinu, sú vzrušené svaly a sila, ktorá aktivuje uťahovanie brušnej dutiny o jednu desatinu sekundy.   - Šírka: 17,5 cm -..

  11.06 €
 • Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.1, zelené Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.1, vel.37, zelené
  Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.1, zelené Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.1, vel.37, zelené

  Vynikající komfortní softová bota - hliníkový podvozek s AVS antivibrační systém - kolečka: 76x24mm, PU 82A - bezpečnostní přezka Micro Lock - doplňková přezka na suchý zip, šněrování - ložiska: ABEC 7 carbon - velikosti: 37-43..

  46.92 €
 • Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.2, modré Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.2, vel.45, modré
  Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.2, modré Kolečkové brusle TRULY FITNESS 13.2, vel.45, modré

  Vynikající komfortní softová bota - hliníkový podvozek s AVS antivibrační systém - kolečka: 76x24mm, PU 82A - bezpečnostní přezka Micro Lock - doplňková přezka na suchý zip, šněrování - ložiska: ABEC 7 carbon - velikosti: 40-46  ..

  46.92 €
 • L-Carnitin Fitness Drink 500ml. L-Carnitin Fitness Drink 500ml - ananas mango
  L-Carnitin Fitness Drink 500ml. L-Carnitin Fitness Drink 500ml - ananas mango

  L-Carnitin Fitness Drink je nízkokalorický (len 11 kalórií !!) jednorazový nápoj s vysokým obsahom L-Carnitinu, ktorý efektívne využíva energie z tukového tkaniva pri fyzickom výkone.Detailný popis:Carnitin báza - L-karnitín prenáša mastné kyseliny na miesto ich spaľovania do mitochondrií (energetických centier buniek) a tým podporuje tvorbu energie z tukov. Podieľa sa na celkovej energizácii..

  1.18 €
 • Keys Fitness KPS-DB4 stojan na jednoručky
  Keys Fitness KPS-DB4 stojan na jednoručky

  CHARAKTERISTIKA VÝROBKU:   • Sklopné bočné police a horizontálne police umožňujú ľahké odstránenie a uloženie; • Vhodný pre väčšiu sadu jednoručných činiek; • použiteľná dĺžka police 2 x 120 cm; • Náhradné otvory pre inštaláciu tretej police.   TECHNICKÉ PARAMETRE:   Dodacia lehota okamžite Záručná lehota 60 mesiacov Dĺžka 135 cm Šírka 54 cm Výška 87 cm Nosnosť 205..

  170.72 €
 • Posilňovacia guma na aerobic Olpran fitness
  Posilňovacia guma na aerobic Olpran fitness

  Posilňovacie guma na aerobik slúži na posilňovanie a preťahovanie takmer všetkých svalových skupín..

  8.37 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb