• Pánská mikina s kapucí kod 562, NEBBIA Barva-velikost: šedá-XXL Barva-velikost: šedá-XXL
  Pánská mikina s kapucí kod 562, NEBBIA Barva-velikost: šedá-XXL Barva-velikost: šedá-XXL

  Pánska mikina s kapucňou 562, NEBBIA - Mikina s kapucňou vo fitness. Vysoko kvalitné materiály s extrémnou prepracovanosťou! Materiál: bavlna 70% / polyester 30%..

  52.85 €
 • Pánské boxerky Brubeck - vlna Barva modrá, Velikost M Barva modrá, Velikost M
  Pánské boxerky Brubeck - vlna Barva modrá, Velikost M Barva modrá, Velikost M

  Pánske boxerské boxy Brubeck sú boxerské nohavice vyrobené z vysoko kvalitnej vlny, ktorá zabezpečuje maximálny komfort pri celodennom nosení. Moderná bezšvová technológia a anatomický tvar zabezpečujú presný styk mužského tela, čo umožňuje maximálnu voľnosť pohybu. Vysoká priedušnosť neprináša nepríjemné zápachy a sofistikovaný odvodňovací systém udržuje telo suché a pri..

  11.03 €
 • JORDAN vesta pre sane JORDAN vesta pro sáně velikost L
  JORDAN vesta pre sane JORDAN vesta pro sáně velikost L

  Odolná, neoprénová odporová vesta Sedem párov predných a bočných kotviacich bodov, 3 centrálnej kotevné body na zadnej strane Nízka odolnosť proti nárazu príjemné nosenie Vhodná pre použitie v interiéri aj mimo neho..

  107 €
 • Lifefit Fitnes rukavice LIFEFIT KNIT, vel. XL, černo-bílé Lifefit Fitnes rukavice LIFEFIT KNIT, vel. XL, černo-bílé Fitnes rukavice LIFEFIT KNIT, vel. L, černo-bílé
  Lifefit Fitnes rukavice LIFEFIT KNIT, vel. XL, černo-bílé Lifefit Fitnes rukavice LIFEFIT KNIT, vel. XL, černo-bílé Fitnes rukavice LIFEFIT KNIT, vel. L, černo-bílé

  Fitness rukavice kožená dlaň, velmi dobrá prodyšnost a ventilace, pěnové výztuhy na dlani, systém pro snadné sundávání rukavic QUICK UNDRESS. Stahování na suchý zip...

  4.66 €
 • Deska plovací Marimex Kick
  Deska plovací Marimex Kick

  Deska je vyrobená z polyethylenové pěny s uzavřenými komůrkami. Je vhodná pro plavce - děti i dospělé. Pomocí výřezů v horní části se s deskou snadno manipuluje. Je ideální pomocník při vodních sportech, výuce plavání nebo fyzioterapii.Rozměry 1ks zabaleného zboží - Výška v cm: 47, Šířka v cm: 30, Délka v cm: 3, Váha brutto v kg: 0,10. Ve skupinovém balení ks: 10..

  6.89 €
 • Deska plovací Marimex Twin
  Deska plovací Marimex Twin

  Deska je vyrobená z polyethylenové pěny s uzavřenými komůrkami. Je vhodná pro plavce - děti i dospělé. Pomocí výřezů v horní části se s deskou snadno manipuluje. Je ideální pomocník při vodních sportech, výuce plavání nebo fyzioterapii.Rozměry 1ks zabaleného zboží - Výška v cm: 90, Šířka v cm: 42, Délka v cm: 3, Váha brutto v kg: 0,25. Ve skupinovém balení ks: 24..

  11.9 €


 • 
  © 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb