Hľadaný text: Posilovací věž pro 4 osoby BODY SOLID DGYM Pack

Hľadaný text: Posilovací věž pro 4 osoby BODY SOLID DGYM Pack
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body Solid
Cena:9749.05 €

Sada obsahuje: 1x základny modul DGYM 4x stanovište podľa výberu Technický popis: Neuveriteľná stabilita a pevnosť konštrukcie, vlastnosti sľubujúce skutočne dlhú životnosť stroja Kladky so zvýšenou odolnosťou sú spevnené laminátovými vláknami, ložiská sú vynikajúco zapracované a utesnené kvôli dlhšej životnosti častí stroja. Kábel vysokej kvality sľubuje tak isto nadštandardnú životnosť a až neskutočne plynulý pohyb. Rám tvoria masívne a pevné 6 cm x 12 cm oválne profily, ktoré sú vyhotovené z najkvalitnejších materiálov! Priemer spojovacích skrutiek je až 1,25cm, čo zaručuje pevnosť a odolnosť jednotlivých častí! Dvojvrstvový odolný náter, poskytuje vysokú kvalitu, odolnosť, jednoduchú údržbu a sľubuje obrovskú odolnosť voči poškodeniu a blednutiu rámu! Mäkké časti majú hrúbku viac než 5cm a sú vytvorené s vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú potiahnuté dvojitým čalúnením, zaručujúcim obrovskú odolnosť voči roztrhnutiu, ale zároveň sľubujú skutočný komfort a pohodlie pri cvičení. Rukoväte sú z peny vysokej hustoty, ktorá sľubuje obrovskú pevnosť a životnosť, pričom ale poskytuje taktiež komfortné a správne držanie jednotlivých častí, zaručujúce ničím nerušené a účelné cvičenie. Na stroji sú použité kvalitné priemyselné ložiská, ktoré sú osadené vo všetkých pohyblivých častiach stroja, ktorých úlohou je zabezpečiť plynulý pohyb pri cvičení. 4 x 95 kg záťažové stĺpce Ideálne pre domáce aj komerčné využitie! Pro Dual línia ponúka na výber z až 10 staníc s rôznym zameraním, súčasne môžu byť k základni pripojené 4 pozície a tak môžete mať takmer kompletnú posilňovňu v tele len jedného stroja! Je len na Vás ktoré 4 stanice si k základni pripojíte. Prispôsobiteľnosť zariadenia k Vašim potrebám je skutočne výnimočná a ešte nikdy tu nebola možnosť vytvoriť si takto perfektný posilňovací systém! Pri nákupe cez www.fitness-store.sk získavate doživotnú záruku na rámy a nadštandardný servis. Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť. Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Classic Pack 27% Protein Bar 35g - Body Shaper Classic Pack 27% Protein Bar 35g - tmavá čokoláda
  Classic Pack 27% Protein Bar 35g - Body Shaper Classic Pack 27% Protein Bar 35g - tmavá čokoláda

  Classic Pack 27% PROTEIN BAR je sacharidovo-proteinová tyčinka s čokoládou. Tyčinka je vhodná pro aktivní sportovce, osoby provozující silové sporty nebo fyzicky pracující jedince. Hodí se jako dezert ke svačině, případně jako nárazová pomoc ve chvílích hladu nebo nedostatku energie. Tabulka nutričních hodnot - tmavá čokoládaNutriční hodnoty: 100g 35gEnergetické hodnoty 1712kJ / 599kcal..

  1.14 €
 • BROTHER HG4900 Věž čtyřpozicová pro dvě osoby 2 x 67 kg
  BROTHER HG4900 Věž čtyřpozicová pro dvě osoby 2 x 67 kg

  Posilovací věž pro dvě osoby se čtyřmi stanovišti + 134 kg zátěže HG4900 je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla. Množství stanovišť a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 84 různých druhů cviků na všechny části těla. Velkou výhodou věže je, že cvičit mohou dvě osoby najednou, aniž by si překážely. V tom případě je jim k..

  760.34 €
 • Kotúčový set BODY SOLID GCR-PACK
  Kotúčový set BODY SOLID GCR-PACK

  Kompaktné prevedenie udržuje telocvičňu v čistote a organizovanej harmonií. Konštrukčne máte ľahký prístup ku kotúčom a prehľadné usporiadanie. 10 tyčiek s protišmykovým povrchom  a chrómovym koncom 20 kusov kotúčov s hmotnosťou 4,5 kg 20 kusov kotúčov s hmotnosťou 2,6 kg 20 kusov kotúčov s hmotnosťou 1 kg 20 pružinových uzáverov 1 stojan rozmer: 91,5 x 99 x 127 cm Praxou sme si..

  2080 €
 • ACRA HG4000-CRV Posilovací věž BROTHER červená
  ACRA HG4000-CRV Posilovací věž BROTHER červená

  Posilovací věž BROTHER HG4000-CRV je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla. Jedno základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 46 různých druhů cviků na všechny části těla. Variabilní možnost nastavení různých zátěží až do maxima 45 kg je také dostatečná pro domácí cvičení všech věkových kategorií. Hmotnost věže..

  227.95 €
 • ACRA HG4000 A Posilovací věž odlehčená
  ACRA HG4000 A Posilovací věž odlehčená

  Posilovací věž HG4000A je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla.Jedno základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 43 různých druhů cviků na všechny části těla. Variabilní možnost nastavení různých zátěží až do maxima 45 kg je také dostatečná pro domácí cvičení všech věkových kategorií. Celková hmotnost věže je..

  205.13 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb