HERO COLOR Senio | orang

HERO COLOR Senio | orang
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Florbal
Dodávateľ:Tempish
Cena:81.33 €

Profesionálna brankárska maska HERO je v prevedení SENIOR. Maska je vyrobená z mimoriadne odolného ABS plastu určená pro potreby súťažiacich a profesionálních hráčov. Je certifikovaná IFF. Nové anatomické polstrovanie bandážou na báze PE s nastaviteľnou ochranou brady. Čelo sa opiera o vymeniteľný savý pásik z materiálu CoolMax, ktorý sa výborne stará o odvod potu. Maska sa perfektne prispôsobí každému tvaru hlavy a tváre vďaka konštrukcii, tvaru skeletu, vnútornej bandáži a materiálu sťahovacích pásikov. Kvalitnejšia ventilácia vzduchu je umožnená pomocou správne umiestených vetracích otvorov. Nový typ ochrannej mriežky z kvalitnej ocele chrání tvár i oči a zaisťuje spoločne s tvarom masky perfektný prehľad o hre. Pretiahnutá časť pod bradou chráni krk. Veľkost: senior (obvod max.56cm)Parametry:certifikát:ÁNOPočet kusov v balení:4


 • HERO Senio | black
  HERO Senio | black

  Profesionálna brankárska maska HERO je v prevedení SENIOR. Maska je vyrobená z mimoriadne odolného ABS plastu určená pro potreby súťažiacich a profesionálních hráčov. Je certifikovaná IFF. Nové anatomické polstrovanie bandážou na báze PE s nastaviteľnou ochranou brady. Čelo sa opiera o vymeniteľný savý pásik z materiálu CoolMax, ktorý sa výborne stará o odvod potu. Maska sa..

  73.57 €
 • HECTOR Senio
  HECTOR Senio

  HECTOR florbalovú brankársku masku ponúkame v prevedení JUNIOR a SENIOR. Maska je vyrobená z mimoriadne odolného plastu určená pre potreby rekreačných a závodných hráčov. Je certifikovaná IFF a môžete s ňou hrať oficiálne súťaže. Je anatomicky polstrovaná  a perfektne sedí vďaka nastaviteľným pásikom. Kvalitnejšia ventilácia vzduchu je umožnená pomocou špeciálnych otvorov. Tvar..

  36.6 €
 • SPRING B 76x24 85A orang
  SPRING B 76x24 85A orang

  SPRING je rada koliesok na kolieskové korčule určené pre rekreačné a športové až závodné korčuľovanie. Táto rada koliesok je prioritne určená pre freestylové korčuľovanie. Materiál, tvar, tvrdosť je prispôsobená predovšetkým pre asfaltové a betónové povrchy s jemne drsným (nerovným) povrchom. PU zmes dobre znáša aj menej kvalitné povrchy. Rada koliesok SPRING vyniká extrémne malým..

  18.45 €
 • SWIST 26-29 | orang
  SWIST 26-29 | orang

  Najmenšie kolieskové korčule v kolekcii TEMPISH. Korčule SWIST začínajú na veľkosti 26 !!! Nastaviteľná veľkosť skeletu umožňuje topánke "rásť" tak ako rastie chodidlo aj užívateľovi- korčuliarovi/ korčuliarke ! Prestavenie veľkosti je veľmi jednoduché a pohodlné vďaka systému EASY PUSH - zatlačením poistky a jednoduchým prestavením veľkosti topánky. Golier nad kĺbom (cuff) pevne..

  51.35 €
 • VIPER STUNT 100 AL orang
  VIPER STUNT 100 AL orang

  Kvalitná kolobežka určená k freestylové jazde. Stupeň únosnosti športového zaťaženia 2,5. Farby: green, orange, yellow, purple, red Hlavové zloženie so závitom. Dĺžky osiek na kolieska (mm) pre miniscootere VIPER STUNT TEMPISH. Platné iba pre pegy TEMPISH !!!   predné koliesko zadné koliesko miniscooter originálna veľkosť 1 peg 2 pegs originálna veľkosť 1 peg 2..

  88.32 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb