• Jadberg Renegade 2 nohavice XL;černá
  Jadberg Renegade 2 nohavice XL;černá

  Obľúbené a osvedčené florbalové brankárske pančuchy z ľahkého, pevného a vzdušného materiálu odolného proti oderu. Kalhoty sa vyznačujú kvalitným, anatomicky tvarovaným, ľahkým polstrovaním z tvrdeného a pružného polyuretánového peny, vyvýšeným a nastaviteľným pasom s upínaním.   Zdokonalená ochrana kĺbu je teraz z špičkového vysoko odolného materiálu Cordura, ktorý..

  64.6 €
 • Jadberg Bunker rukavice L;černá-zelená
  Jadberg Bunker rukavice L;černá-zelená

  Florbalové brankařské rukavice Bunker 2 nadväzujú na úspešný model a teraz sú ešte lepšie. Základný materiál je prodyšný, poddajný a vo výrazných farbách. Vďaka špeciálnemu strihu s pružnými časťami rukavice dokonale prilne na ruku. Prsty sú na hornej časti chránené gumovými chráničmi a silikónové aplikácie na palcoch zabezpečujú výbornú priľnavosť k loptičke. Pevnost..

  36.39 €
 • JADBERG Defender 3 dres M;zelená-černá
  JADBERG Defender 3 dres M;zelená-černá

  Vylepšený model osvedčeného florbalového brankařského dresu z odolného materiálu s funkčnými vlastnosťami a vynikajúcimi ochrannými prvkami. Vyznačuje sa kompletnou ochranou hornej časti tela pomocou anatomicky tvarovaného polstrovania na prsiach a ramenách (už nie je potreba vesta), chráničov z holých vlákien umiestnených na prednej strane rukávov a účinných chráničov lakťov z..

  58.9 €
 • RENEGADE Skateboard 80 x19,7 cm, ABEC 5 carbon
  RENEGADE Skateboard 80 x19,7 cm, ABEC 5 carbon

  Skateboard je vyroben z 7 vrstev kanadského javoru. Dřevo z kanadského javoru se používá k výrobě špičkových skateboardu, vyznačuje se nejvyšší kvalitou a trvanlivostí. Díky použití kanadského javoru je deska je pružná se zvýšenou odolností proti zlomení, popraskání a deformaci. ABEC 5 Carbon - ložiska nejvyšší kvality zajišťují hladké točení kol. Kola PU 95A - umožní..

  46.68 €
 • Profesionálny Crossfit Air Bike EVOPower RENEGADE PRO
  Profesionálny Crossfit Air Bike EVOPower RENEGADE PRO

  Počas cvičenia posilňujete dolnú a hornú časť tela v rovnakom čase alebo môžete posilňovať každú časť nezávisle na sebe. Air bike má totiž prídavné opierky na nohy a môžete tak cvičiť len rukami. Air bike je veľmi populárny po celom svete, pretože je veľmi jednoduchý na používanie. veľmi jednoduché používanie bez zbytočného programovania PC vhodné pre kondičné cvičenie a..

  1230 €
 • Jadberg WINGS MASK bílá
  Jadberg WINGS MASK bílá

  Florbalový míček Merco Strike je vhodný především na trénink. Povrch tohoto míčku je hladký. Skvělý poměr ceny a kvality. Míčky Strike nabízíme v mnoha barevných provedeních...

  0.76 €


 • 
  © 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb