• L-Arginine Caps 100 kapslí L-ARGININE CAPS 100 KAPSLÍ
  L-Arginine Caps 100 kapslí L-ARGININE CAPS 100 KAPSLÍ

  Arginín je semiesenciálne aminokyselina v tele sa meniace na oxid dusnatý (NO), ktorý rozširuje cievy. Svaly sú vďaka arginínu napumpovanejšie, žilnatější a sval je lepšie vyživovaný. Arginín je jednou z najdôležitejších aminokyselín pre ľudské telo a je zodpovedný za rad pozitívnych funkcií.Arginín ďalej napomáha regenerácii a podporuje dusíkovú bilanciu, čo znamená udržanie..

  23.42 €
 • Glutamine Caps 200kps.
  Glutamine Caps 200kps.

  L-glutamín je proteínová aminokyselina, ktorá tvorí až 60% obsahu aminokyselín svalových buniek. Pri záťažových situáciách, ktorými sú fyzická záťaž, stres, choroba ... dochádza vo zvýšenej miere k uvoľňovaniu glutamínu zo svalových buniek tvz. katabolizácii. Aj keď si telo vie vytvoriť glutamín z ostatných aminokyselín (valínu, izoleucínu, leucínu, kys glutámovej), toto..

  9.2 €
 • ARGININE PEPFORM PEPTIDES 90 caps.
  ARGININE PEPFORM PEPTIDES 90 caps.

  Doplněk stravy. 90 kapslí. Amix™ Arginine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu L-Argininu, která vzniká  procesem kombinující volnou formu L-Argininu s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky za použití pokročilých frakcionačních a separačních technologií. Peptidová forma aminokyselin je mnohem lépe vstřebatelná a tím pádem lépe využitelná...

  11.05 €
 • L-Arginine Extra Pure 360 cps.
  L-Arginine Extra Pure 360 cps.

  Aminostar L-Arginine obsahuje aminokyselinu L-Arginin, která slouží jako zdroj oxidu dusnatého (nitric oxide), který podporuje uvolnění a rozšíření cév, což napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro svalstvo. L-Arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržování svalů. Složení: L-Arginin HCl, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý,..

  33.57 €
 • L-Arginine Forte 90 cps
  L-Arginine Forte 90 cps

  L-arginin je semiesenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo. L-arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržení svalové hmoty. Mohou ho užívat i ženy. Doporučené dávkování: jako doplněk výživy užívejte 3 kapsle..

  5.51 €
 • L-Arginine 500mg Amix 120cps 120kps.
  L-Arginine 500mg Amix 120cps 120kps.

  Zvýšte hladinu NO dodaním L-Arginine 500mg Amix, zlepšíte prekrvenie svalov a zásobovanie tela kyslíkom. Arginín východiskovým metabolitom syntézy oxidu dusnatého NO, čo je okrem iného tkanivový hormón spôsobujúce vazodilatáciu (rozšírenie ciev) a podieľa sa na biosyntéze kreatínu. Ďalšie súvisiace výhodou L-Arginine 500 Amix je stimulácia spermatogenézy a vyplaveniu celého spektra..

  13.26 €


 • 
  © 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb