Masážny vankúšik inSPORTline D30A

Masážny vankúšik inSPORTline D30A
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Outdoorové vybavenie | Spacáky
Dodávateľ:Insportline
Cena:60.7 €

Masážny vankúšik inSPORTline D30A poskytuje prostredníctvom rotačných hlavíc masáž zvanú Shiatsu. Jedná sa o typ masáže, ktorá čiastočne simuluje ľudské prsty, čo pôsobí blahodárne na všetky problematické svalové partie. Masážny vankúšik inSPORTline D30A je vybavený štyrmi pármi masážnych hlavíc (každá hlavica sa ešte skladá z veľkej a malej hlavice), ktoré krúživými pohybmi postupne odbúravajú svalové napätie a prispievajú k ich efektívnej regenerácii. Masážne hlavice sú tiež vybavené vyhrievaním, čo zvyšuje celkový účinok masáže. Teplo preniká hlboko pod pokožku, vďaka čomu svalom stačí kratšia doba masáže. Masážny vankúšik inSPORTline D30A možno využiť na akúkoľvek časť tela, či už sa jedná o trup, brucho, stehná, lýtka, chodidlá, ramená, či krčné svaly. Masážne vankúšiky sú veľmi praktickou pomôckou, ktorá sa šetrne stará o vaše svalstvo, či už doma v obývačke, alebo v práci.Technický popis:  efektívny masážny vankúšik poskytuje masáž zvanú Shiatsu (simulácia ľudských prstov) 4 páry masážnych hlavíc (každá hlavica sa skladá z veľkej a malej hlavice) odbúrava svalové napätie, stres zlepšuje metabolizmus pôsobí priaznivo na boľavé svalstvo prispieva k celkovej regenerácii tela podporuje krvný obeh tepelné infračervené žiarenie odnímateľný prateľný poťah úchyt na stoličke maximálna teplota 45 ° (poistka proti prehriatiu) napájací adaptér súčasťou vhodné pre masáž trupu, brucha, stehien, lýtok, chodidiel, ramien a krčného svalstva


 • Akupresúrny vankúšik inSPORTline
  Akupresúrny vankúšik inSPORTline

  Akupresúrny vankúšik inSPORTline AKU-P100 má revitalizujúce harmonizujúce účinky na vaše telo. Môže pomôcť pri bolestiach krku, chrbta, pri bolestiach hlavy, problémoch s kĺbmi, chronickej únave poruchách spánku, krvného obehu a tráviacich ťažkostiach.Technický popis:  Rozmery: dĺžka 40 cm x 15 cm šírka x výška 10 cm celkom 66 doštičiek 1782 akupresúrnych bodov vypchávka: mäkký..

  11.6 €
 • TUBE - cestovný vankúšik
  TUBE - cestovný vankúšik

  Snímateľný obal - u tohto modelu sa nafukuje iba vnútorná časť - obal je možné kedykoľvek sňať a vyprať. Vrecko na telefón alebo mp3. parametre: Rozmer: 48x29, 2 cm Materiál: PVC, polyester..

  4.21 €
 • Masážny polvalec inSPORTline Farba krémovo žltá
  Masážny polvalec inSPORTline Farba krémovo žltá

  Masážny polvalec inSPORTline slúži ako podložka pod kolená, členky alebo hlavu. Masážny polvalec inSPORTline je potiahnutý vysoko kvalitnou syntetickou kožou, ktorá je ľahko umývateľná a odolná proti vode alebo oleji. Masážny Polvalec je vyrobený z molitanu, čalúnenie je vyrobené z kvalitnej koženky (soft touch), ktorá umožňuje jednoduché čistenie. Masážny polvalec inSPORTline sa..

  11.1 €
 • Masážny valec inSPORTline Farba modrá
  Masážny valec inSPORTline Farba modrá

  Masážny valec inSPORTline je veľmi obľúbený výrobok s univerzálnym použitím. Jedná sa o praktický doplnok pre masážne stoly. Masážny valec je vhodný pre umiestnenie pod krk alebo pod kolená. Masážny valec inSPORTline je vyrobený z molitanu a je potiahnutý vysoko kvalitnou syntetickou kožou, ktorá je ľahko omyvateľná a odolná proti vode alebo oleji. Vďaka výborným vlastnostiam a..

  14.9 €
 • Masážny prístroj na nohy inSPORTline Footsage
  Masážny prístroj na nohy inSPORTline Footsage

  Masážny prístroj na nohy inSPORTline Footsage predstavuje skvelého pomocníka na premasírovanie chodidiel. Na jedno chodidlo pôsobí celkom 30 masážnych výstupkov, 15 v prednej a 15 v zadnej časti. Tie sa po zapnutí synchronizovane vysúvajú a zasúvajú a pôsobia tak na masážne body chodidiel. Celý prístroj tak disponuje celkom 60 masážnymi výstupkami, ktoré sú chránené neoprénovou, ľahko..

  55.6 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb