• Posilňovacia veža BODY SOLID Leverage Package GLGS100P4
  Posilňovacia veža BODY SOLID Leverage Package GLGS100P4

  Posilňovacia veža BODY SOLID Leverage Package GLGS100P4 je pre ozajstných vyznávačov "NO PAIN, NO GAIN". Perfektná profesionálna ergonómia pre dokonalé precvičenie ramien, drepov, mŕtvych ťahov, bicepsov, lýtok a ďalších. Dokonalá harmónia so zväčšeným polomerom pre väčšiu simuláciu a priamy pohyb. Rameno je uchytené v profesionálnom ložisku v kĺbe s vysokým rozsahom. Technické..

  1300 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G9S
  Posilňovacia veža BODY SOLID G9S

  Body Solid G9S je vybavená multifunkčným ramenom pre bench press, tlaky na chrbát, ramená a hrudníka. Dokonalé polstrovanie zabezpečí príjemný pocit aj pri maximálnom zaťažení. Perfect Pec™ s plne nastaviteľným rozsahom pohybu umožňuje používateľom dosiahnuť kvalitnejšie precvičenie a rýchlejší nárast svalovej hmoty. Legg press modul je sprevodovaný pomerom 2:1 čo umožňuje..

  3990 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G10B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G10B

  Body Solid G10B je vybavená multifunkčným ramenom pre bench press, tlaky na chrbát, ramená a hrudníka. Dokonalé polstrovanie zabezpečí príjemný pocit aj pri maximálnom zaťažení. Perfect Pec™ s plne nastaviteľným rozsahom pohybu umožňuje používateľom dosiahnuť kvalitnejšie precvičenie a rýchlejší nárast svalovej hmoty. Súčasťou posilňovacej veže BODY SOLID G10B sú 2..

  3990 €
 • Posilňovacia veža BODY SOLID G6B
  Posilňovacia veža BODY SOLID G6B

  patentovaný Bi-Angular ® dvoj-uhlový systém rukovätí zaisťuje o 25% vyššiu interakciu svalov vysoko odolné polstrovanie DuraFirm pre pohodlné cvičenie a maximálnu trvanlivosť materiálu optimálnu polohu a presný pohyb pri posilňovaní hrudníka, ramien a nôh zaručuje SmoothGlide Bearing System s biomechanicky presným orientačným bodom CAM integrovaný posilňovač nôh zaistí rovnomernú..

  2370 €
 • Posilovací věž FINNLO MAXIMUM 3972 FT2
  Posilovací věž FINNLO MAXIMUM 3972 FT2

  "Funkční trénink" nový trend v posilování, pokud Vám jde o dosažení maximální svalové stymulace a rychlé výsledky. Dvě nezávislé otočné a výškově nastavitelné kladky pro maximální rozsah pohybu umožňují individuální a rychlé nastavení zátěže jednou rukou během cvičení. Ideální pro super sady! Široká škála cviků na jediném zařízení, které znáte z posiloven, nyní..

  4942.59 €
 • Posilovací věž Finnlo Maximum 3969 M3 Home Gym
  Posilovací věž Finnlo Maximum 3969 M3 Home Gym

  Posilovací věž Finnlo Maximum 3969 M3 Home Gym   Profesionální posilovací věž pro domácí použití se 40-ti cviky pro všechny hlavní svalové skupiny. Maximální zatížení odporu je 96 kg což umožňuje dvacet 4,5 kg těžkých závaží. Kvalitní zakopávání a předkopávání zajištuje funkce s rychlým nastavením.   FINNLO MAXIUMUM M3 HOME GYM  je vyroben z velmi odolné oceli opatřené..

  3801.9 €


 • 
  © 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb