Posilňovacia veža Finnlo Maximum 3964 M5 Home Gym

Posilňovacia veža Finnlo Maximum 3964 M5 Home Gym
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Finnlo MAXIMUM
Cena:4729 €

Posilovací veža Finnlo Maximum M5 je špecifický Predovšetkým riesenia Troma samostatnými stanovišti s možnosťou nezávislého cvičenie Dvoch osôb súčasná , którym poskytuje dokonalý komfort s možnosťou individuálneho nastavením . To zaisťuje dvojitá sústava závažia , každá o vahe 96 kg poskytujúci odpor 100 kg . Posilovací veža má pôdorys v tvare písmena L a je teda možné ju umiestniť do rohu miestnosti . Základné stanovište je vybavené Horná a dolná kladka , horná kladka slúži adaptérům na tlaky a Peck - Deck , spodné na prednožovanie v sede . Do boku je vyvedený ešte adaptér na cvičenie veslovaním . Ďalšie stanovište je vybavené hornou kladkou s adaptérom a systémom kladiek s možnosťou vertikálneho nastavením pre nepreberné množstvo " ťahových " cvikov . Konštrukcia z kvalitnej ocele je robustný a opatrená práškovým lakom v antracitovo - čiernom odtieni . Použitá PREMIUM oceľové laná Majú nosnosť až jednu tonusu . Kladky osadené presným guličkovými ložiskami zaisťujú plynulý a tichý chod . Finnlo Maximum M5 Vďaka modernému dizajnu a maximálnemu prístupu výrobcov k pohybovej ergonómia Moze slúžiť Ako ideálna voľba pre domáce cvičenie pre mužov a ženy , ale hľa tím s nadpriemerne veľkej telesnej výškou którym ponúkne dokonalý a komplexný silový tréning . Ideálne Využitie nájdu v domácom prevadzku , ale hľa v prostredí s vysokou frekvenciám zaťažením, Ako jsou wellness centrá , firemné ALEBO hotelové posilnovna .   cviky :   Bench Press Butterfly biceps Curl triceps Rowing Reversed Leg raises leg Curl leg Raise abdominal Pull back Pull neck Press Lat Pull Sidewise Tensile triceps Rope   Technické údaje : Hmotnosť závažia : 2x96 kg Maximálny odpor : 100 kg Možnosť cvičenia Dvoch osôb súčasná Oceľové laná s nosnosťou 1000 kg Nastaviteľnú podperu nôh Viacpolohová opierka chrbtov nastaviteľný sedák Hmotnosť : 361 kg Maximálna hmotnosť cvičenca : 150 kg Rozmery po zostavení : ( dx š xv ) : 254 x 260 x 216 cm Požadovaný priestorov: : 300 x 290 x 220 cm   Farba : antracit / čierna


 • G2B Body-Solid Home Gym Posilovacia veža
  G2B Body-Solid Home Gym Posilovacia veža

  Nejunikátnějším rysem posilovací věže Body-Solid G2B je patentovaný dvou-úhlový systém rukojetí Bi-ANGULAR. Dvou-úhlová technologie využívá sbíhavé osy, která zajišťuje o 25 % vyšší efektivitu cvičení. Bytelnost věže je dána tuhou ocelovou konstrukcí. Použitá bronzová pouzdra ve všech kloubových spojích a kuličková ložiska kladek zaručují jejich velmi dlouhou životnost...

  1412 €
 • Posilňovacia veža Finnlo 3828 Autark 2600
  Posilňovacia veža Finnlo 3828 Autark 2600

  Finnlo Autark 2600 je nový model posilňovacej veže tejto značky . Vychádza z modelu Autark 2500 , ale je rozšírený o AB Back Trainer . Ďalej ponúka bilaterálne možnosti tréningu vďaka modulu pull kábel ( veža ) 160 ° otočná a výškovo nastaviteľná kladka systému pre max rozsah pohybu . Autark 2600 je univerzálna posilňovacia veža s veľkou možnosťou nastavenia jednotlivých prvkov, čo..

  2179 €
 • Posilňovacia veža Finnlo 3942 Autark 6600
  Posilňovacia veža Finnlo 3942 Autark 6600

  Finnlo Autark 6600 je nový model posilňovacej veže tejto značky . Vychádza z modelu Autark 6000 . Má vstavaný samostatný Butterfly modul s otočnými rukoväťami pre dokonalý pohyb . Po zložení vzad zostáva voľný priestor pre Bench Press a je rozšírený o AB Back Trainer ( posilňovač brušných a chrbtových svalov ) . Ďalej ponúka bilaterálne možnosti tréningu vďaka modulu Pull kábel (..

  5249 €
 • Posilňovacia veža Finnlo 3940 Autark 6000
  Posilňovacia veža Finnlo 3940 Autark 6000

  Finnlo 3940 Autark 6000 je nový model posilňovacej veže tejto značky . Disponuje vstavaným samostatným Butterfly modulom s otočnými rukoväťami pre dokonalý pohyb . Po zložení vzad zostáva voľný priestor pre Bench Press a ponúka bilaterálne možnosť tréningu vďaka modulu pull kábel ( veža ) 160 ° otočná a výškovo nastaviteľná kladka systému pre max rozsah pohybu . Autark 6000 je..

  2179 €
 • Posilňovacia veža Finnlo 3929 Autark 600
  Posilňovacia veža Finnlo 3929 Autark 600

  "CABLE-CROSS" funkcie (rýchla zmena úchopu) - Efektívne cvičenie hrudníka - Oddeliteľné tréningové cviky pre kompletnú cviky na hrudník   cviky: - Motýlik - Bench press - Biceps - AB - Back pull - Latissimus seated - Veslovanie - Cable Cross - Leg curler sitting   Technické dáta: - Závažia: 80 kg (16 blokov po 5 kg) - Maximálna záťaž: 80 kg - Maximálna..

  949 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb