REEBOK Professional

REEBOK Professional
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Step mostíky
Dodávateľ:Reebok
Cena:106.8 €

Reebok STEP 2017 je ideálním řešením pro fitness studia. Jedná se o výškově nastavitelný stupínek na aerobic. Je pevný, stabilní a prostorově nenáročný, proto jej ocení každý majitel fitness studia. Reebok Step umožňuje svým uživatelům mnoho variant cviků a cvičení. Povrch je pogumovaný tak abyste se nemuseli bát jakéhokoliv podklouznutí. Výšku můžete volit od 15 do 25 cm ve třech krocích Technická data •Stupínek na fitness Reebok STEP •3 Výškové polohy •Pogumovaný protiskluzový povrch •Nosnost se závažím 150 kg Délka:90 cm Šířka:35 cm Výška:15-25 cm Váha:7 kg Nosnost:150 kg Stupně zátěže:3


 • Expandér level 5 REEBOK Professional
  Expandér level 5 REEBOK Professional

  REEBOK Professional štúdio - Expandér lvl. 5 o dĺžke 122 cm je univerzálnym doplnkom pre tréning. Je vhodný pre tréning ako hornej, tak aj spodnej časti tela. Expandéry sú vyrobené zo 100% prírodnej gumy, sú odolné a určené pre fitness štúdia na každodenné nasadenie. Madlo je osadenou kvalitné nekĺzavou gumou pre bezpečné a isté držanie v priebehu tréningu. • Expandér lvl. 5 určený..

  43.6 €
 • Podložka do štúdia REEBOK Professional
  Podložka do štúdia REEBOK Professional

  Podložka do štúdia REEBOK Professional s rozmermi 100 x 50 cm a šírke 10 mm. Štúdio podložky zvyčajne ponúka pevný povrch pre veľké množstvo pohybov, naťahovacích a balančných cvikov. S odpruženým povrchom, štandardné štúdio podložka poskytuje dostatočnú mieru komfortu medzi užívateľom a tvrdým povrchom podlahy. Používajú sa počas širokej škály typov tréningov. Štúdio..

  39.6 €
 • Švihadlo REEBOK Professional - Speed rope
  Švihadlo REEBOK Professional - Speed rope

  Švihadlo REBBOK v šedej farbe. oceľové lanko pre rýchly švih a profesionálny tréning. Švihadlo predstavuje dokonalý spôsob, ako komplexne zaťažiť telo. Skákanie cez švihadlo je aj vynikajúci spôsob ako spáliť veľké množstvo kalórií: (cca 200 za 15 minútový tréning). Je to skvelá vec pre všetkých športovcov, pre mužov aj ženy, švihadlo je veľmi známa pomôcka pre kondičné..

  19.6 €
 • Činka typu bell 8 kg Reebok Professional
  Činka typu bell 8 kg Reebok Professional

  Činka typu bell Reebok Professional štúdio váži 8 kg a je vyrobený zo 100% železného odliatku, ktorý je pogumovaný tak aby tlmil nárazy. Jednotný široký úchop je perfektný pre tvrdé zaobchádzanie a silový tréning. Váha je jasne zobrazená na konštrukciu. Činka typu bell je ideálnou voľbou pre cviky zamerané na výbušnosť a budovanie sily. Činka typu bell je klasická pomôcka pre rozvoj..

  55.6 €
 • Aerobic step REEBOK Professional
  Aerobic step REEBOK Professional

  Reebok STEP je ideálnym riešením pre fitness štúdia. Jedná sa o výškovo nastaviteľný stupienok na aerobic. Je pevný, stabilný a priestorovo nenáročný, preto ho ocení každý majiteľ fitness štúdia. Reebok Step umožňuje svojim užívateľom mnoho variantov cvikov a cvičenia. Povrch je pogumovaný tak aby ste sa nemuseli báť akéhokoľvek podkĺznutiu. Výšku môžete voliť od 15 do 25 cm v..

  112 €
 • Aerobic step REEBOK Professional 2017
  Aerobic step REEBOK Professional 2017

  Reebok STEP 2017 je ideálním řešením pro fitness studia. Jedná se o výškově nastavitelný stupínek na aerobic. Je pevný, stabilní a prostorově nenáročný, proto jej ocení každý majitel fitness studia. Reebok Step umožňuje svým uživatelům mnoho variant cviků a cvičení. Povrch je pogumovaný tak abyste se nemuseli bát jakéhokoliv podklouznutí. Výšku můžete volit od 15 do 25 cm ve třech..

  106.8 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb