SPARTAN Pingpongový stôl Joola Transport modrá

SPARTAN Pingpongový stôl Joola Transport modrá
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Stolný tenis
Dodávateľ:Joola
Cena:349 €

Pingpongový stôl na stolný tenis Joola Transport. Vnútorný stôl od špičkového nemeckého výrobcu potrieb pre stolný tenis s maximálnymi skúsenosťami a dlhodobou tradiciou. Stabilná 19 mm silná doska so špeciálnou povrchovou úpravou - polyester lakovanie Joola. skladacia automatika je veľmi jednoduchá aj pre deti bezpečné zaistenie STOP CLIP  masívna 19mm doska so špeciálnou povrchovou úpravou polyester-lakovanie + 25mm ochranné kovové lišty  Joola hracia plocha porovnateľná so stolymi svetových turnajov rám z kovových profilov 30mm, pojazdový mechanizmus, vysoká odolnosť voči tlakom podvozok samostatný ku každej hracej doske  jednoduchá manipulácia  single player - jeden hráč farba: modrá rozmery po zostavení: d 274 x š 152,5 x v 76cm rozmery po zložení: h 59 x v 159cm váha: 98 kg vhodné pre školské herne


 • SPARTAN Pingpongový stôl Indoor
  SPARTAN Pingpongový stôl Indoor

  Pingpongový stôl na stolný tenis Spartan Indoor je vhodný pre vnútorné použitie - pre domáce alebo školské herne. Hracia plocha pingpongového stola je porovnateľná so stolmi svetových turnajov. skladacia automatika pingpongového stola je veľmi jednoduchá aj pre deti pingpongový stôl s bezpečným zaistením pingpongový stôl má 16mm dosku so špeciálnou povrchovou úpravou - polyester-lakovanie..

  185.8 €
 • PRO SCHOOL-Pingpongový stôl so sieťkou
  PRO SCHOOL-Pingpongový stôl so sieťkou

  - Stôl je vybavený sieťkou s klipom, doskou s dobrým odrazom, stabilitu zaručuje vysoko kvalitný oceľový rám, jednoduché premiestnenie pomôcť veľkých kolies a brzdy rozmery: 2740x1525x760 mm profil nôh: 25x25 mm priemer koliesok: 75 mm váha: 73 kg..

  284 €
 • Exteriérový pingpongový stôl inSPORTline OUTDOOR 100
  Exteriérový pingpongový stôl inSPORTline OUTDOOR 100

  Vonkajší pingpongový stôl inSPORTline OUTDOOR 100 je moderný pingpongový stôl, ktorý svojou vysokou odolnosťou a stabilitou vyniká medzi stolami pre vonkajšie použitie a stal sa tak v krátkej dobe veľmi obľúbeným vo všetkých rekreačných zariadeniach, školských družinách, kempoch a všade tam, kde je v prvom rade potrebné, aby stôl bez problémov odolával všetkým prírodným vplyvom a..

  543.6 €
 • Pingpongový set Joola Family - 4 pálky, 10 míčků
  Pingpongový set Joola Family - 4 pálky, 10 míčků

  Pingpongový set Joola Family se skládá ze 4 pingpongových raket Joola Spirit, 5 oranžových a 5 bílých míčků a praktické úložné brašny, kterou lze připevnit pod stolem. To je vše, co potřebujete, aby si zahrála celá rodina. Pálky s rozšířenou rukojetí se mohou pyšnit skvělými vlastnosmi v oblasti kontroly a rotace. Technický popis: pingpongová pálka Joola Spirit ITTF schválený..

  21.81 €
 • Pingpongový set Joola Duo
  Pingpongový set Joola Duo

  Pingpongový set Joola Duo je sada pálek Joola Match a Top s potahy TRAMP schválenými Mezinárodní federací stolního tenisu (ITTF). Tyto pálky jsou populární především mezi rekreačními hráči, a to díky dobrému vyvážení rychlosti a kontroly. Jsou vhodné pro trénování různých technik. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení. Sada obsahuje též 3 míčky Joola Select o..

  20.3 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb