Silový stojan Hammer Solid XP 4514

Silový stojan Hammer Solid XP 4514
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Hammer
Cena:1018 €

Profesionálny posilňovací systém s neobmedzenými možnosťami cvičenia !   cviky : - Motýlik - Benchpress - Latissimus pull - Leg Curl - Drepy - Arm - Curl - Veslovanie - Triceps - Tlaky na ramená A mnoho ďalších ....   Maximálna záťaž : - Cvičenie na rovnej alebo zdvihnutej / zníženej lavici : 180 kg ( vrátane telesnej hmotnosti a tréningové hmotnosti ) - Predkopávanie do 40 kg - Latissimus do 60 kg - Stojan pre odkladanie činky do 120kg   Technické detaily : - Profesionálne posilňovacie lavice s ergonomicky nastaviteľnou opierkou chrbta pre cvičenie na rovnej , prípadne zvýšenej či zníženej ( negatívnej ) lavici - Veľa záchytných opôr pre Vašu činku , ktoré zvýšia bezpečnosť cvičenia . - Arm Curl cvičenie - Tyč pre cvičenie Latissimus - Možnosť cvičenie na triceps - Nastaviteľná lavica pre cvičenie Latissimus , tricepsu a pre usadenie závažia - Veľmi kvalitné a komfortné polstrovanie ( 50 mm ) - Kvalitná oceľová konštrukcia z trubiek s priemerom 50 x 50 mm - Sada obsahuje aj bezpečnostné klapky na uchytenie činiek   veľkosť : - Bench cvičenie : 215 cm x 73 cm x 100 cm - Multipress : 143 cm x 158 cm x 216 cm - Multipress + bench : 240 cm x 158 cm x 216 cm - Hmotnosť : 88 kg ( bez závažia )   farba : antracit / čierna


 • Viacúčelový silový stojan Hammer Solid XP 4513
  Viacúčelový silový stojan Hammer Solid XP 4513

  Profesionálny posilňovací systém s neobmedzenými možnosťami cvičenia ! cviky : - Motýlik - Benchpress - Latissimus pull - Leg Curl - Drepy - Arm - Curl - Veslovanie - Triceps - Tlaky na ramená A mnoho ďalších .... Maximálna záťaž : - Cvičenie na rovnej alebo zdvihnutej / zníženej lavici : 180 kg ( vrátane telesnej hmotnosti a tréningové hmotnosti ) - Predkopávanie do 40 kg -..

  872 €
 • Hammer Posilovací věž Hammer 9033 Ferrum TX1
  Hammer Posilovací věž Hammer 9033 Ferrum TX1

  Velmi pěkné barevné provedení, které neruší Váš byt či domácí posilovnu. Ferrum posilovací věže se vyznačují perfektní ergonomií a moderním designem. Na této věži procvičíte všechny svalové skupiny.   Hammer Ferrum TX1 vám umožní dosáhnout těchto cílů: Muži: široký a svalnatý trup do písmene V           Ženy: pevná záda Muži: silná a definovaná..

  654 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich..

  1199. €
 • Multipress stojan Body-Solid GPR370
  Multipress stojan Body-Solid GPR370

  Stolička Body-Solid Multipress GPR370 je nepostrádateľným nástrojom pre bezpečný a efektívny squatový tréning s hmotnosťou, lýtkom lýtka, mŕtvicou a mnohými inými cvičeniami. Môžete si tiež kúpiť svahovú lavicu a použiť ju ako stolový stôl. Štrnásť pozícií na výmenu umožňuje pohybovať sa činkom hore a dole bez toho, aby ste museli odstrániť závažia. Konštrukcia Multipress..

  443.2 €
 • Stojan na tyče a závaží Body-Solid GOWT Olympic 2v1
  Stojan na tyče a závaží Body-Solid GOWT Olympic 2v1

  Stojan na tyče a závaží Body-Solid GOWT Olympic 2v1 s trny o průměru 50 mm je ideální pro domácí i komerční využití. Jeho předností je vysoká nosnost zaručená oboustranně svařovanou konstrukcí a robustním rámem. Naše stojany na závaží, činky a tyče mohou být umístěny u stěny i uprostřed místnosti. Stojan Body-Solid GOWT obsahuje dva držáky na tyče Olympic a tři párové..

  99.45 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb