Stol na stolný tenis ARTIS 372 vonkajší

Stol na stolný tenis ARTIS 372 vonkajší
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Stolný tenis
Dodávateľ:Artis
Cena:440 €

Stôl na stolný tenis vonkajšie. dĺžka hracej plochy 274 cm šírka hracej plochy 152,5 cm výška stola 76 cm hmotnosť stola 61 kg hracia doska - 5 mm melamín Obe polovice hracej plochy možno zklopit samostatne. Priejazdná výška sklopeného stola 153 cm a šírka 69 cm Stojanček a sieťka sú súčasťou stola Rakety a loptičky nie sú súčasťou stola


 • Stol na stolný tenis ARTIS 372 vnútorný
  Stol na stolný tenis ARTIS 372 vnútorný

  Stôl na stolný tenis vnútorný dĺžka hracej plochy 274 cm šírka hracej plochy 152,5 cm výška stola 76 cm hmotnosť stola 77 kg hracia doska - 19 mm drevotrieska Obe polovice hracej plochy možno zklopit samostatne. Priejazdná výška sklopeného stola 153 cm a šírka 69 cm Stojanček a sieťka sú súčasťou stola Rakety a loptičky nie sú súčasťou stola..

  320 €
 • Stol na stolný tenis ARTIS 126 vnútorný
  Stol na stolný tenis ARTIS 126 vnútorný

  Stôl na stolný tenis vnútorný Dĺžka hracej plochy: 274 cm Šírka hracej plochy: 152,5 cm Výška stola: 76 cm Hmotnosť stola: 64 kg Hracia doska: 16 mm drevotrieska Obe polovice hracej plochy možno zklopit samostatne. Priejazdná výška sklopeného stola 187 cm a šírka 66,5 cm Stojanček a sieťka sú súčasťou stola Rakety a loptičky nie sú súčasťou stola..

  200 €
 • Stôl na stolný tenis inSPORTline Balis Farba zelená
  Stôl na stolný tenis inSPORTline Balis Farba zelená

  Stôl na stolný tenis inSPORTline Balis je cenovo dostupný pingpongový stôl, ktorý vyniká svojimi jedinečnými technickými vlastnosťami. Stôl je vyrobený z pevnej sklolaminátové dosky (MDF) a robustného oceľového rámu, vďaka čomu je veľmi stabilný. Konštrukcia je rozkladatelná, čo poskytuje rýchlu a jednoduchú montáž i demontáž. Je zložený z dvoch dosiek, takže je možné ho po..

  159.6 €
 • Stôl na stolný tenis inSPORTline Pinton Farba modrá
  Stôl na stolný tenis inSPORTline Pinton Farba modrá

  Stôl na stolný tenis inSPORTline Pinton je kvalitný a veľmi stabilný stôl s vynikajúcimi hernými vlastnosťami. Dômyselné a jednoduché skladanie stola, precízne prevedený rám a masívna doska z moderného materiálu MDF (medium density fibreboard) . Vďaka možnosti jednoduchého zloženia a presunu na kolieskach je stôl na stolný tenis inSPORTline Pinton predurčený pre využitie v rekreačných..

  190.5 €
 • Stôl na stolný tenis CORNILLEAU 150 S Outdoor Šedý
  Stôl na stolný tenis CORNILLEAU 150 S Outdoor Šedý

  2. jakost. Poškozený rám stolu viz přiložené foto, deska v pořádku, nemá vliv na hru. CORNILLEAU 150 S Crossover je kvalitný stôl na stolný tenis pre vonkajšie použitie. Tento ping-pongové stôl uplatníte predovšetkým na záhrade, kde vykryje väčšinu potrieb pre rekreačné hru. Ide o ideálnu voľbu pre hobby nadšencov a začínajúcich hráčov. Stôl ponúka jednoduchosť a..

  332.6 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb