Tunturi Platinum 4v1 protisměrné kladky (Cable Cross)

Tunturi Platinum 4v1 protisměrné kladky (Cable Cross)
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie stroje
Dodávateľ:Tunturi PLATINUM
Cena:4808 €

Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Protismerné kladky ( Cable cross ) je skutočne ľahko nastaviteľnou stanicou pre cvičenie nielen horných partií tela . Vďaka flexibilite môžu na stroji cvičiť aj dvaja ľudia , ale aj tak Vám poskytne dostatočný priestor k tým najlepším výkonom . Žiadny iný stroj nie je tak flexibilné a to ako pre profesionálnych športovcov , tak aj pre rehabilitácie a kondičné posilňovanie . Protismerné kladky - vlastnosti : - Dve nezávislé samostatné stanice s vlastnými závažiami opatrenými krytkami - Nastaviteľné lano na oboch koncoch protismerných kladiek - Madlá pre cvičenie , ktoré sú odolné voči vlhkosti a potu , Vám poskytnú bezpečnosť a plynulosť tréningu - USA military standart ( kvalitný a certifikovaný stroj podľa regulí Armády Spojených štátov amerických ) - Vysoko odolná konštrukcia - Kompatibilný s jednotkami pre horné ( UPPER ) alebo dolné ( LOWER ) posilňovacie veže ( protismerné kladky nemôžu stať sami ! ) Technické parametre : - Prevodový pomer : protismerné kladky ½ : 1 - Prevodový pomer : ostatné 1:1 - Hmotnosť stĺpce závažia : 90kg ( 2 stĺpce , celkom 180kg ) - Maximálna hmotnosť užívateľa : 160 kg - Rozmery po zostavení : d - 394 cm , š - 30 cm , v - 219 cm záruka : - Rám : 10 rokov - Ostatné súčasti : 2 roky


 • Protismerné kladky Body Solid SCC1200 Cable Crossover
  Protismerné kladky Body Solid SCC1200 Cable Crossover

  Crossover Machine zaručí, že s týmto strojom precvičíte naozaj všetky skupiny svalov Vášho tela. Unikátny systém výškovo nastaviteľných kladiek, plne a hladko otočných do strán poskytuje správny a presný odpor počas všetkých posilňovacích cvičení. Široký rám z extra pevného kovového materiálu zaručuje pohodlný postoj pri cvičení a maximálny komfort. Veľká výhoda tohto..

  3320 €
 • Tunturi Platinum 4v1 veža pre dolnú časť tela (Lower Body)
  Tunturi Platinum 4v1 veža pre dolnú časť tela (Lower Body)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Platinum Lower body unit Vám ponúkne cvičenia pre svalové partie nôh , ale aj zadku . Nezáleží , či ste trénovaný športovec alebo potrebujete iba rehabilitovať , vďaka nastaviteľnosti pozícií a záťaže je Platinum Lower Body Unit vhodný pre všetky . Posilňovacia veža - dolná časť tela..

  3704 €
 • Tunturi Platinum 4v1 tlak nôh (legpress)
  Tunturi Platinum 4v1 tlak nôh (legpress)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových, hotelových a profesionálnych fitness centier. Leg Press Unit je nevyhnutným pomocníkom pre vytvarovanie svalovej hmoty Vašich nôh. Leg Press Unit je súčasťou 4 v 1 Strength posilňovacie veže a nemôže byť použité samostatne k cvičeniu (iba v rámci 4 v 1 Strenght posilňovacej veži). Pre profesionálneho športovca je leg press jedným z..

  1113 €
 • Tunturi Platinum 4v1 veža pre hornú časť tela (Upper Body)
  Tunturi Platinum 4v1 veža pre hornú časť tela (Upper Body)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Tunturi Platinum Upper body unit Vám ponúkne rad cvikov pre hornú svalové partie . Jednoduché nastavenie Vám poskytne voľnosť v cvičení . Posilňovacia veža - horná časť tela ( Upper Body Unit ) - vlastnosti : - Jednoduché nastavenie sedadla pre tú správnu pozíciu pri cvičení -..

  4808 €
 • Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO
  Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO

  Pokrokový stroj Body-Solid Crossover Machine procvičí prakticky každý sval ve Vašem těle. Je jedinečně navržený pro posilování nohou, rukou, hrudě a zádových svalů. Tento stroj nabízí nejrůznější funkce a mnohostranná cvičení. Těžký, vysoce odolný ocelový rám je svařen ze všech čtyř stran a široká podstava zabraňuje naklánění stroje při cvičení.  Body-Solid Crossover..

  1226. €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb