Tunturi Platinum 4v1 veža pre hornú časť tela (Upper Body)

Tunturi Platinum 4v1 veža pre hornú časť tela (Upper Body)
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Tunturi PLATINUM
Cena:4808 €

Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Tunturi Platinum Upper body unit Vám ponúkne rad cvikov pre hornú svalové partie . Jednoduché nastavenie Vám poskytne voľnosť v cvičení . Posilňovacia veža - horná časť tela ( Upper Body Unit ) - vlastnosti : - Jednoduché nastavenie sedadla pre tú správnu pozíciu pri cvičení - Bezpečnosť Vám zabezpečí špeciálne krytky závažia - Ľahko nastaviteľná záťaž - Možnosť nastavenia vhodného sklonu pre intenzívne cvičenie a rôzne polohy cviku - Kvalitná konštrukcia , ktorá zaistí oporu chrbta a tiež plynulosť a bezpečie pri cvičení - Madlá pre cvičenie , ktoré sú odolné voči vlhkosti a potu , Vám poskytnú bezpečnosť a plynulosť tréningu - Možnosť dokúpiť laná pre ešte intenzívnejší precvičenie partií paží Technické parametre : - Prevodový pomer : protismerné kladky ½ : 1 - Prevodový pomer : ostatné 1:1 - Hmotnosť stĺpce závažia : 90kg - Maximálna hmotnosť užívateľa : 160 kg - Rozmery po zostavení : d -119 cm , š -145 cm , v - 211 cm záruka : - rám : 10 rokov - ostatné súčasti : 2 roky


 • Tunturi Platinum 4v1 veža pre dolnú časť tela (Lower Body)
  Tunturi Platinum 4v1 veža pre dolnú časť tela (Lower Body)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Platinum Lower body unit Vám ponúkne cvičenia pre svalové partie nôh , ale aj zadku . Nezáleží , či ste trénovaný športovec alebo potrebujete iba rehabilitovať , vďaka nastaviteľnosti pozícií a záťaže je Platinum Lower Body Unit vhodný pre všetky . Posilňovacia veža - dolná časť tela..

  3704 €
 • Tunturi Platinum 4v1 tlak nôh (legpress)
  Tunturi Platinum 4v1 tlak nôh (legpress)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových, hotelových a profesionálnych fitness centier. Leg Press Unit je nevyhnutným pomocníkom pre vytvarovanie svalovej hmoty Vašich nôh. Leg Press Unit je súčasťou 4 v 1 Strength posilňovacie veže a nemôže byť použité samostatne k cvičeniu (iba v rámci 4 v 1 Strenght posilňovacej veži). Pre profesionálneho športovca je leg press jedným z..

  1113 €
 • Tunturi Platinum 4v1 protisměrné kladky (Cable Cross)
  Tunturi Platinum 4v1 protisměrné kladky (Cable Cross)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Protismerné kladky ( Cable cross ) je skutočne ľahko nastaviteľnou stanicou pre cvičenie nielen horných partií tela . Vďaka flexibilite môžu na stroji cvičiť aj dvaja ľudia , ale aj tak Vám poskytne dostatočný priestor k tým najlepším výkonom . Žiadny iný stroj nie je tak flexibilné a to..

  4808 €
 • Body Solid Hrazda a bradlá 4v1 GVKR82
  Body Solid Hrazda a bradlá 4v1 GVKR82

  Technický popis:  ľahký prístup k hrazde zaručuje protišmykový stupienok rukoväte s veľkými držadlami pre lepší úchop pri cvičení klikov veľmi hustá DuraFirm podložka chrbta slúži pre opierku chrbtice silná oceľová konštrukcia hlavného rámu je nafarbená veľmi kvalitným náterom, ktorý odoláva oderu vhodné pre domáce, hotelové a verejné posilňovne rozmery: 205 x 142,5 x..

  440 €
 • Recumbent Tunturi Platinum Bike
  Recumbent Tunturi Platinum Bike

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Unikátny dizajn Platinum kolekcia Vám ponúka ten najvyšší komfort . Recumbent Bike Vám poskytne voľnosť pohybu , ale zároveň efektívne cvičenie . Ergonomický dizajn Vám dovolí nastaviť si recumbent podľa Vašich požiadaviek , a preto bude cvičenie ešte pohodlnejšie . Počítač ponúka rad..

  3018 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb