WEIDER Beta Ecdysterone 150 kps Beta-Ecdysterone 150 kapslí - Weider

WEIDER Beta Ecdysterone 150 kps Beta-Ecdysterone 150 kapslí - Weider
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Weider
Cena:49.9 €

EXTRA ÚČINNÝ PRÍRODNÝ AKTIVÁTOR RASTU SVALOV 3 najúčinnejšie rastlinné zložky: β-Ecdysterone, Diosgenin, γ-Oryzanol Beta Ecdysterone pozostáva z vysokokoncentrovaných výťažkov zo špenátu. Anabolické rastlinné steroly zvyšujú proteosyntézu podobne ako anabolické steroidy, avšak bez akýchkoľvek vedľajších účinkov ! Beta Ecdysterone zvyšuje glykogénové zásoby vo svaloch, výkon, svalový tonus, zkracuje čas regenerácie a obnovy poškodených svalových vláken, stimuluje tvorbu vlastného rastového hormónu a testosterónu, stimuluje látkovú výmenu a urýchľuje spaľovanie tukov. UPOZORNENIE Počas užívania BETA-Ecdysterone je dôležité aby bol príjem bielkovín dodržaný na vysokej úrovni. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.


 • MyProtein Beta Ecdysterone 60kps.
  MyProtein Beta Ecdysterone 60kps.

  Beta-Ecdysterone je prirodzene sa vyskytujúci Fytochemické (v rastlinách) látka, ktorá sa nachádza v byline koreni Cyanotis Vaga. Nedávne štúdie ukázali, že môže používanie Beta Ecdysteronu spolu so štruktúrovaným pravidelným tréningom významne prispieť k zlepšeniu prírastkov svalovej hmoty a to úplne bez tuku! Beta-Ecdysterone je prírodný variant anabolických steroidov. Bolo..

  21.2 €
 • SIZEANDSYMETRY CAFFEINE + SYNEPHRINE 60 + 100 kps. 60 + 100 kps.
  SIZEANDSYMETRY CAFFEINE + SYNEPHRINE 60 + 100 kps. 60 + 100 kps.

  Balík obsahuje:   CAFFEINE 50 CPS. + SYNEPHRINE 100 TBL.   Veľkosť kofeínu - symetrický kofeín s perfektnou absorpciou a 200 mg čistého kofeínu na kapsulu. Táto dávka zodpovedá dvom hrubým šálkam praženej kávy bez karcinogénnych látok, ktoré často negujú pozitívny účinok kofeínu obsiahnutého v káve. Veľkosť kofeínu Veľkosťymetria spĺňa najvyššiu európsku kvalitu a spĺňa normy..

  9.9 €
 • NUTREND Ecdysterone 120 tablet 120cps
  NUTREND Ecdysterone 120 tablet 120cps

  Informace výrobce:   Ecdysterone je určen pro podporu nárůstu svalové hmoty v objemových i rýsovacích trénincích.   1000 mg L-leucinu v denní dávce 1000 mg ekdysteronu v denní dávce Doporučené dávkování:   užívejte 3krát denně 1 kapsli produktu Ecdysterone berte nejlépe vždy po jídle dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody nejsou..

  33.27 €
 • ALL STARS TEST-X2 150 tablet 150 cps
  ALL STARS TEST-X2 150 tablet 150 cps

  Produkty obsahující Tribulus terrestris jsou oblíbené mezi sportovci, protože tribulus pomáhá udržet přirozenou hladinu testosteronu, podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce u mužů. Kombinace s kyselinou asparágovou vytváří z tohoto produktu právě to, co potřebujete pro..

  34.57 €
 • Hokejka TOHOS NEW JERSEY, 150 cm Hokejka TOHOS NEW JERSEY, 150 cm, levá
  Hokejka TOHOS NEW JERSEY, 150 cm Hokejka TOHOS NEW JERSEY, 150 cm, levá

  Materiál žerď: březová překližka  Materiál čepel: jasanové plátky proložené skelnou tkaninou  Zahnutí: pravá/levá..

  14.75 €
 • Keys Fitness KPS-DB4 stojan na jednoručky
  Keys Fitness KPS-DB4 stojan na jednoručky

  CHARAKTERISTIKA VÝROBKU:   • Sklopné bočné police a horizontálne police umožňujú ľahké odstránenie a uloženie; • Vhodný pre väčšiu sadu jednoručných činiek; • použiteľná dĺžka police 2 x 120 cm; • Náhradné otvory pre inštaláciu tretej police.   TECHNICKÉ PARAMETRE:   Dodacia lehota okamžite Záručná lehota 60 mesiacov Dĺžka 135 cm Šírka 54 cm Výška 87 cm Nosnosť 205..

  165.9 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb