WEIDER Beta Ecdysterone 150 kps Beta-Ecdysterone 150 kapslí - Weider

WEIDER Beta Ecdysterone 150 kps Beta-Ecdysterone 150 kapslí - Weider
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Weider
Cena:49.9 €

EXTRA ÚČINNÝ PRÍRODNÝ AKTIVÁTOR RASTU SVALOV 3 najúčinnejšie rastlinné zložky: β-Ecdysterone, Diosgenin, γ-Oryzanol Beta Ecdysterone pozostáva z vysokokoncentrovaných výťažkov zo špenátu. Anabolické rastlinné steroly zvyšujú proteosyntézu podobne ako anabolické steroidy, avšak bez akýchkoľvek vedľajších účinkov ! Beta Ecdysterone zvyšuje glykogénové zásoby vo svaloch, výkon, svalový tonus, zkracuje čas regenerácie a obnovy poškodených svalových vláken, stimuluje tvorbu vlastného rastového hormónu a testosterónu, stimuluje látkovú výmenu a urýchľuje spaľovanie tukov. UPOZORNENIE Počas užívania BETA-Ecdysterone je dôležité aby bol príjem bielkovín dodržaný na vysokej úrovni. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.


 • Beta-Ecdysterone 150 kapslí
  Beta-Ecdysterone 150 kapslí

  Beta-Ecdysterone - EXP. 09/2019 Beta-ecdysterone je přírodní alternativou steroidů.Zvyšuje svalovou sílu (podobně jako Tribulus Tri Complex).S obsahem Gamma-Orycanolu a Yam Extraktu. 3 kapsle denně rozdělené do tří dávek. Obsah ve 3 kapslích: 1500 mg extraktu špenátu z toho (75 mg ecdysteronu), 750 mg yam extraktu z toho (150 mg diosgenin), 750 mg gamma-oryzanol.   Složení:Přípravek s obsahem..

  39.78 €
 • MyProtein Beta Ecdysterone 60kps.
  MyProtein Beta Ecdysterone 60kps.

  Beta-Ecdysterone je prirodzene sa vyskytujúci Fytochemické (v rastlinách) látka, ktorá sa nachádza v byline koreni Cyanotis Vaga. Nedávne štúdie ukázali, že môže používanie Beta Ecdysteronu spolu so štruktúrovaným pravidelným tréningom významne prispieť k zlepšeniu prírastkov svalovej hmoty a to úplne bez tuku! Beta-Ecdysterone je prírodný variant anabolických steroidov. Bolo..

  21.2 €
 • SIZEANDSYMETRY CAFFEINE + SYNEPHRINE 60 + 100 kps. 60 + 100 kps.
  SIZEANDSYMETRY CAFFEINE + SYNEPHRINE 60 + 100 kps. 60 + 100 kps.

  Balík obsahuje:   CAFFEINE 50 CPS. + SYNEPHRINE 100 TBL.   Veľkosť kofeínu - symetrický kofeín s perfektnou absorpciou a 200 mg čistého kofeínu na kapsulu. Táto dávka zodpovedá dvom hrubým šálkam praženej kávy bez karcinogénnych látok, ktoré často negujú pozitívny účinok kofeínu obsiahnutého v káve. Veľkosť kofeínu Veľkosťymetria spĺňa najvyššiu európsku kvalitu a spĺňa normy..

  9.9 €
 • Beta Alanine 120 kapslí
  Beta Alanine 120 kapslí

  Zvyšuje množstvo karnozínu vo svalovom tkanive. Znižuje kyslosť svalov. Zvyšuje svalovú vytrvalosť. Lepšie napumpovanie pomocou syntézy oxidu dusnatého. Antioxidant a protistarnúci charakter Beta Alanín je látka podporujúca tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive. Zvýšením jeho množstvo v svalovom tkanive možno u športovcov dosiahnuť výborného zlepšenie výsledkov a oveľa rýchlejší..

  27.22 €
 • L-Arginine Caps 100 kapslí L-Arginine Caps 200 kapslí
  L-Arginine Caps 100 kapslí L-Arginine Caps 200 kapslí

  Arginín je semiesenciálne aminokyselina v tele sa meniace na oxid dusnatý (NO), ktorý rozširuje cievy. Svaly sú vďaka arginínu napumpovanejšie, žilnatější a sval je lepšie vyživovaný. Arginín je jednou z najdôležitejších aminokyselín pre ľudské telo a je zodpovedný za rad pozitívnych funkcií.Arginín ďalej napomáha regenerácii a podporuje dusíkovú bilanciu, čo znamená udržanie..

  41.67 €
 • NUTREND Ecdysterone 120 tablet 120cps
  NUTREND Ecdysterone 120 tablet 120cps

  Informace výrobce:   Ecdysterone je určen pro podporu nárůstu svalové hmoty v objemových i rýsovacích trénincích.   1000 mg L-leucinu v denní dávce 1000 mg ekdysteronu v denní dávce Doporučené dávkování:   užívejte 3krát denně 1 kapsli produktu Ecdysterone berte nejlépe vždy po jídle dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody nejsou..

  33.27 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb