inSPORTline Tahira

inSPORTline Tahira
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Step mostíky
Dodávateľ:Insportline
Cena:47.6 €

Aerobic step inSPORTline Tahira má tri nastaviteľné výšky schodu 16 - 21 - 26 cm, celková veľkosť schodu je 90 x 32,5 cm, vďaka čomu je vhodný pre prakticky všetky typy postáv a širokú škálu rôznych cvičení. Veľkou výhodou je vysoká nosnosť až 250 kg. Fitness schod čiže aerobic step sa stal v posledných rokoch jednou z najrozšírenejších pomôcok pri aeróbnom cvičení. Jedná sa predovšetkým o vertikálny tréning, kedy cvičenci prekonávajú vystupovaním na step a zostupovaním späť na podložku výškový rozdiel. Tým dochádza k podstatne inému zaťažovaniu svalstva dolnej polovice tela než u bežného aerobiku.Technický popis: protišmykový povrch kvalitné prevedenie vhodný aj pre profi použitie tri nastevitelné výšky schodu: 16 - 21 - 26 cm rozmer: 90 x 32,5 cm nosnosť: 250 kg


 • inSPORTline Chlapecké thermo ponožky inSPORTline Velikost 30-33 Veľkosť 30-33
  inSPORTline Chlapecké thermo ponožky inSPORTline Velikost 30-33 Veľkosť 30-33

  Chlapčenské termo ponožky inSPORTline sú multifunkčné ponožky pre všetky druhy športov, outdoorové aktivity, aj pre bežné nosenie počas chladnejšieho zimného obdobia. Ponožky sú vyrobené zo špeciálnej vlny Merino, polypropylénu s iónmi striebra. Vďaka týmto kvalitným materiálom prinášajú chlapčenské termo ponožky inSPORTline komfort aj počas intenzívnych fyzických aktivít ako sú..

  6.8 €
 • inSPORTline Adaptér na triceps inSPORTline zalomený
  inSPORTline Adaptér na triceps inSPORTline zalomený

  Adaptér na triceps inSPORTline zalomený je rozširujúcim doplnkom pre všetky veže s hornou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú vybavené protišmykovým gumovým materiálom, ktorý napomáha pevnému a komfortnému stlačeniu. Príťahovú tyč je možné uchopiť na niekoľkých miestach, čím vzniká široké spektrum uskutočniteľných..

  39.6 €
 • inSPORTline Chromová činka inSPORTline 7 kg
  inSPORTline Chromová činka inSPORTline 7 kg

  Táto jednoručná chrómová činka inSPORTline 7 kg je vyrobená z veľmi kvalitného kovu, ktorý je na povrchu vybavený silnou chrómovanou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť činiek s protišmykovým vrúbkovaním zaručuje perfektnú stabilitu činky v ruke aj pri intenzívnejších cvičeniach. Atraktívny design a hlavne precízne spracovanie sú tie vlastnosti, ktoré..

  32 €
 • inSPORTline Fitness podložka inSPORTline EVA 124x124 cm
  inSPORTline Fitness podložka inSPORTline EVA 124x124 cm

  Fitness podložka inSPORTline EVA 124x124 cm je univerzálna podložka pre rôzne typy fitness cvičenia. Táto fitness podložka sa skladá celkom zo štyroch hlavných kusov, ktoré sa vďaka jednoduchému puzzle systému dajú spájať a je možné tak tvoriť väčšie celky podľa aktuálnych potrieb. Každý samostatný diel má rozmer 62x62 cm. Súčasťou sady sú aj bočné kusy s rovnou vonkajšou..

  15.6 €
 • inSPORTline Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT300
  inSPORTline Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT300

  Multifunkčné hrazda inSPORTline Power Tower PT300 je ideálny pomocník na posilňovanie celého tela vlastnou hmotnosťou. Robustná oceľová konštrukcia s profilom rámu 50 x 50 mm je veľmi odolná a maximálne stabilná. Horná hrazda s priemerom 25 mm je opatrená protišmykovými držadlami, čo zaručuje pevné stlačenie počas cvičenia. Spodné madlá slúžia na vykonávanie klikov (dipov), pomocou..

  279.6 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb