rotisměrné kladky MARBO MS-W106

rotisměrné kladky MARBO MS-W106
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness
Dodávateľ:MARBO
Cena:702.3 €

Najnovšia kladka MS-W106 z radu SEMI PRO je multifunkčné zariadenie, ktoré je vybavené najnovším systémom riadenia nastavenia. Vďaka tomuto riešeniu je ideálnym strojom, ktorý vám umožní praktizovať veľké množstvo svalových skupín. S až 16 kolies na ložiskách funguje toto zariadenie naozaj ticho a hladko. Váhy závaží sú vybavené gumovými nárazníkmi, ktoré potláčajú a zmierňujú opakované nárazy spätného lúča v počiatočnej polohe. Tým sa eliminuje riziko poškodenia zariadenia a zvyšuje sa životnosť celého systému. K zariadenie MS-W106 dostanete všetko čo potrebujete, aby ste mohli okamžite začať s tréningom: okrem samotných protismerných kladiek sú súčasťou aj oceľové lanká vybavené karabínami a tiež aj 2 ks jednoručných tiahel MH-C204. Toto zariadenie je určené na školenie v klubových telocvičniach alebo v domácnosti. Nie je určený na použitie v komerčných fitness centrách.     funkcia:   Stabilná a robustná konštrukcia pokrytá práškovou farbou 16 valivých ložísk a vodiaceho systému, ktorý zabráni vypadnutiu kábla Oceľový kábel o hrúbke 0,4 cm, končiaci karabínkou Hmotnosť: 4 x 20 cm s bezpečnostnými špičkami   parametre:   Profil: 50x50x2 mm Parametre stroja: Výška: 210 cm dĺžka: 65 cm šírka: 399 cm Hmotnosť: 104,5 kg Maximálne zaťaženie: 120 kg Priemer tŕňa na hmotnosti: 25 mm


 • Protisměrné kladky MARBO MS-W106
  Protisměrné kladky MARBO MS-W106

  Nejnovější model protisměrné kladky MS-W106 ze série SEMI PRO je multifunkční zařízení, které je vybaveno nejnovějším regulačním systémem nastavení. Díky tomuto řešení jde o ideální stroj, který Vám umožní procvičit velké množství svalových skupin. Díky až 16-tim průvodním kolečkům na ložiskách toto zařízení pracuje opravdu tiše a plynule. Nosníky na závaží jsou..

  739 €
 • Stroj s vrchní a spodní kladkou MARBO MH-W106
  Stroj s vrchní a spodní kladkou MARBO MH-W106

  Multifunkční stroj značky MARBO vyrobena z kvalitní oceli, tak aby splňovala ty nejpřísnější kritéria. Důmyslná kombinace 7mi kladek s ložisky, robustní a stabilní konstrukce jsou těmi základními prvky tohoto stroje. Tréninkem na tomto stroji procvičíte svaly celého těla. Součástí kompletu je také pohodlné sedátko a nášlapy. Funkce: Stabilní a robustní konstrukce pokrytá..

  236.5 €
 • Protisměrné kladky MARBO MH-W103
  Protisměrné kladky MARBO MH-W103

  Tento profesionálne navrhnutý posilňovací stroj vám poskytuje vysoko efektívny cvičenie. Technologický pokrok posilňovacieho zariadenia MARBO MH-W103 zaručuje, že s ním pracujete všetky svalové skupiny. Jednoduchý valec systém, hladko otočný po stranách, poskytuje správny a presný odpor počas cvičení.     funkcia:   Stabilná a robustná konštrukcia pokrytá práškovou farbou valivé..

  255.0 €
 • Adaptér horní kladky MARBO MH-C001
  Adaptér horní kladky MARBO MH-C001

  Horní kladka MARBO MH-C001 je vhodným doplňkem Vašich posilovacích zařízení. Toto příslušenství slouží především k vrchnímu stahování kladky, při kterém posílíte svaly horní části těla. Maximální zatížení kladky je 120kg. Funkce: Kladka k tréninku zad, ramen, bicepsů, tricepsů, hrudníku a břicha Gumové rukojeti Parametry: Profil: 40 x 40 mm Rozměr kladky: délka: 120..

  8.84 €
 • Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO
  Protisměrné kladky Body-Solid Crossover Machine GCCO

  Pokrokový stroj Body-Solid Crossover Machine procvičí prakticky každý sval ve Vašem těle. Je jedinečně navržený pro posilování nohou, rukou, hrudě a zádových svalů. Tento stroj nabízí nejrůznější funkce a mnohostranná cvičení. Těžký, vysoce odolný ocelový rám je svařen ze všech čtyř stran a široká podstava zabraňuje naklánění stroje při cvičení.  Body-Solid Crossover..

  1226. €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb