Xtreme Napalm Igniter Shot - Fitness Authority Malina 60 ml.

Xtreme Napalm Igniter Shot - Fitness Authority Malina 60 ml.
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Anabolizéry a NO doplnky
Dodávateľ:Fitness Authority
Cena:1.5 €

Nový a vylepšený povzbudzujúci predtréningový doplnok, pre okamžité použitie v praktickej fľaštičke.Benefity: Vedecky vyvinutá zmes účinných látokVýkonná „shot“ energiaZvyšuje silu a vytrvalosťPatentovaný Carnosyn (beta-alanín)Zlepšuje koncentráciuBez cukru a tuku!Obohatený o PeptoProMotivácia zohráva kľúčovú úlohu pri dosahovaní väčšej a lepšej športovej výkonnosti. Keď budete silnejší, väčší a skúsenejší môžete dosiahnuť maximálny pokrok. No nepôjde to bez riadneho duševného postoja a motivácie. To je dôvod prečo bol vyvinutý Extreme SHOT Napalm. Tekutý suplement pre všetkých aktívnych ľudí. Odporúča sa najmä pred telesným výkonom, ktorý si vyžaduje zvýšenú koncentráciu a motiváciu. Účinné zložky produktu : CarnoSyn, kofeín, taurín, glukuronolakton podporujú telesný výkon, koncentráciu, silu najmä v období zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže. Zmes je obohatená o PeptoPro, ktorá ešte viac posilňuje účinnosť ostatných zložiek. Výhody tekutej formy produktu:Najväčšou výhodou je rýchlosť absorpcie oproti tabletovej, alebo kapsulovej forme. Napalm je príjemnej, osviežujúcej, citrónovej chuti. Je v pohodlnej fľaštičke, ktorá je ideálna na cesty, takže nebudete mať žiadny problém s prípravou. Užívajte si radosť a pohodlie aplikácie tohto produktu. DávkovaniePolovicu fľaštičky (30 ml) užívajte 20 minút pred tréningom. Otvorené balenie spotrebujte do 24 hodín. Tabuľka nutričných hodnôtHodnoty jednej dávky: (príchuť hrozno)1 fľaštička (30 ml)Počet dávok v balení:12 x 2 x 30mlHodnoty jednej dávkyv 30 mlv 60 mlBeta-Alanín (CarnoSyn)2,5g5,0 gTaurín1,0 g2,0 gKofeín bezvodý200 mg400 mgGlukuronolakton125 mg250 mgHydrolyzovaný kazeín (PeptoPro)25 mg50 mg ZloženieVoda, beta-alanín (CarnoSyn), taurín, kofeín bezvodý, Glukuronolakton, PeptoPro (hydrolyzovaný mliečny kazeín), sladidlo (sukralóza), konzervačné látky (E200, E210), aróma. UpozornenieNepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zo zložiek produktu. Obsahuje kofeín (200 mg/1 dávka). Nevhodné pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné ak trpíte ochorením srdca a vysokým krvným tlakom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nepoužívajte v kombinácii s alkoholom. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.


 • Cheat Spread - Mandle & Biela čokoláda & Malina Mandle & Biela čokoláda & Malina 300g
  Cheat Spread - Mandle & Biela čokoláda & Malina Mandle & Biela čokoláda & Malina 300g

  R3PTILE CHEAT SPREAD - JEMNÝ ORIEŠKOVÝ KRÉM VÝLUČNE Z PRÍRODNÝCH SUROVÍN OBOHATENÝ O KVALITNÉ BIELKOVINY !CHEAT SPREAD je vynikajúci jemný orieškový krém, ktorý je navyše obohatený..

  12.9 €
 • ZEN malina bio - Koldokol Malina 300 ml
  ZEN malina bio - Koldokol Malina 300 ml

  ZEN malina bio 300 mlBio nápoj plnej a osviežujúcej chuti, so 100% podielom ovocnej zložky. Bio nápoj ZEN Malina jemne dosladzujeme koncentrovanou jablkovou šťavou, teda iba prirodzene sa..

  1.6 €
 • N1 SHOT - Nutrend Pomaranč 60 ml.
  N1 SHOT - Nutrend Pomaranč 60 ml.

  Profesionálny stimulant v pohotovostnej tekutej forme na okamžité použitie bez potreby miešania v šejkri či iných pomôcok. Rovnaká a možno ešte lepšie stimulácia tela, ako pri instantnej..

  1.7 €
 • Cellu-Max Nitro Shot - Amix Pomaranč 1800g
  Cellu-Max Nitro Shot - Amix Pomaranč 1800g

  Cellu-Max Nitro Shot - Amix: Jedná sa o kompletný predtréningový produkt, ktorý v sebe ukrýva až tri druhy kreatínu, transportný sacharidový systém, glutamín a komponenty slúžiace na..

  26.8 €
 • Carnitine 3000 Shot - Nutrend Jahoda 60 ml
  Carnitine 3000 Shot - Nutrend Jahoda 60 ml

  Prípravok je navyše obohatený o kofeín, taurín a extrakt zo zeleného čaju. Zároveň vám poskytne vitamíny B1, B3, B5, B6, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.Je..

  1.1 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb